Back to Question Center
0

Kā vislabāk izveidot atpakaļsaišu?

1 answers:

Kā liecina prakse, visvairāk SEO eksperti un tiešsaistes starta uzņēmumi koncentrē visus savus centienus iegūt labas atpakaļsaišu. Jautājums ir, kāpēc viņi koncentrējas tik daudz uzmanības uz saišu izveidi, nevis citiem optimizācijas paņēmieniem? Man kā pieredzējušam SEO speciālistam, atbilde ir acīmredzama. Ikvienam, kas vēlas paaugstināt savu klasifikāciju konkurences meklēšanas noteikumos, ir jāizveido stingras saites profils. Pretējā gadījumā nav jēgas veidot uzņēmējdarbību tiešsaistē, jo jūsu potenciālie klienti nebūs novērtējuši jūsu centienus.

Tomēr ir vērts pieminēt, ka ne visi atpakaļsaišu tiek radīti vienādi. Ir daudz melno cepuru SEO "speciālisti" daudz, kas vēlas spēlēt meklētājprogrammās un izsniegt vēlamo derīgu. Tāpēc, meklējot saites veidošanas iespējas jūsu vietnei, jums vajadzētu būt uzmanīgiem. Jums ir jāizvairās no saites saimniecībām, surogātpasta saišu avotiem un uzņēmumiem, kas automātiski izveido ārējās saites. Visas šīs krāpnieciskās saites veidošanas metodes var noteikt Google. Šajā gadījumā jūsu vietne saīsinās sodu, nevis saišu sulu.


Pirmais jautājums, kas sākas sākumā SEO profesionālis ir "Kāds ir labākais veids, lai izveidotu kvalitātes un organiskās atpakaļsaišu?" Vairāk lai atbildētu uz šo jautājumu, joprojām ir grūti atrast pieredzējušiem tīmekļa pārziņiem.

Ja jūs google to, jūs atradīsiet vairākas pamata taktikas, no kurām daudziem nav tādas pašas vērtības kā iepriekš. To var izskaidrot ar pastāvīgajām pārmaiņām digitālajā tirgū, kas noved pie jauniem un efektīvākiem atpakaļsaišu iegūšanas veidiem.

Šajā rakstā mēs apspriedīsim tikai labākos un jaunos veidus, kā jūs varat izveidot kvalitātes atpakaļsaišu. Šīs saiknes veidošanas metodes paliks faktiskas arī nākamajā gadā. Tāpēc ļaujiet mums apspriest taktikas, kas darbojas tagad.

  • Saites ēsma

Citiem vārdiem sakot, saites ēsma ir saturs, kas ir pelnījis lietotāju uzmanību un uzslavu. Tas, protams, ir kopīgs ar interneta starpniecību, pateicoties tā augstākajai kvalitātei un lietderībai. Tas, ka visvienkāršākais un labākais veids, kā veidot biedriskus atpakaļsaiņojumus, ir radīt nepārspējamu saturu, kas attiecas uz nozares tematiku, ka cilvēki bauda tik daudz čivināt, piemēram, emuāru, un komentē jūs varat rangu augstā meklēšanas rezultātu lapā ar daudziem mērķētiem atslēgvārdiem. Izmantojiet saišu ēsmu un izveidojiet savu saturu, ņemot vērā jūsu mērķauditoriju. Ja jūs to varat izdarīt regulāri, jūsu pastāvīgie un jaunie sekotāji kļūs par regulāriem un maksājumu klientiem, padarot jūsu zīmolu populāru jūsu nišā.

  • Pants iesniegšana

Neticu cilvēkiem, kuri apgalvo, ka raksts mārketings ir miris. Patiesībā tas vislabāk darbojas jūsu biznesam. Pants tirdzniecība ir viena no visefektīvākajām saites veidošanas stratēģijām, ko šogad izmanto tirgotāji un SEO speciālisti.

Kartes mārketinga kritiskais aspekts ir apjoms. Lai iegūtu lielu atpakaļsaišu procentuālo daudzumu, jums ir jāveic ievērojams raksta skaits. Jums vajadzētu būt gatavam, ka, iesniedzot vairākus rakstus, jūsu vietne vairs netiks vērtēta vienas nakts laikā. Lai iegūtu vēlamo rezultātu, regulāri jādara daudz iesniegumu.

Lai vienkāršotu iesniegšanas procesu, varat izmantot tiešsaistes programmatūru, kas to var izdarīt automātiski. Piemēram, Article Marketing Robot darīs viss iespējamo jums. Viss, kas jums nepieciešams, ir ievietot tajā informāciju un palaist to Source .

December 22, 2017