Back to Question Center
0

Kādi ir veidi, kā veidot augstu PR atmaksas saišu sarakstu?

1 answers:

Visiem uzņēmumiem, kas izveidoti tiešsaistē, ir vajadzīga spēcīga mārketinga stratēģija, lai indeksētu pirmajā vai otrajā meklēšanas rezultātu lapā. Katrai meklētājprogrammu optimizācijas stratēģijai ir nepieciešamas dažādas atpakaļsaišu. Ņemot vērā pēdējos Google atjauninājumus, šīm atpakaļsaišu vajadzībām jābūt augstas kvalitātes un nāk no visaugstākajām PR vietnēm. Jebkurš cits atpakaļsaišu tiek uzskatīts par zemu kvalitāti un surogātpasta. Tāpēc katram tīmekļa pārzinim ir jābūt ļoti uzmanīgam attiecībā uz atpakaļsaišu kvalitāti, ko viņš uzņem ar ienākošo saišu kvalitāti, lai noteiktu, kur jūsu vietne rangs noteiktos atslēgvārdu frāžu meklētājprogrammās.

Tātad jautājums ir, kā izveidot augstu PR atzveltņu saišu sarakstu, neizšķērdot daudz naudas un centienus?

Runājot par meklētājprogrammu optimizāciju vietnē, vislabāk darbojas 4 V noteikums:

  • Apjoms

Linku skaits, kas norāda uz jūsu tīmekļa avotu. Tas joprojām ir nozīmīgs ranga faktors. Tomēr jums ir jāatceras, ka daudzas atpakaļsaišu no surogātpasta tīmekļa vietnēm, tas nedos jums peļņu.

  • Šķirne

Avotu dažādība, ko izmantojat saišu veidošanai. Jo vairāk, jo labāk, jo tas parāda uzņēmumam Google, cik daudz vietņu piesaista jūsu domēnu kā cienījamu un saites vērtību.

  • Ātrums

Ātrums, ar kuru saņemat saites uz jūsu vietni. Google var uzskatīt to par aizdomīgu, ja jūs izveidosiet vairākas atpakaļsaišu nakti. Tā vietā jums regulāri jāizveido kvalitātes ienākošās saites.

  • Verbiage

Saites uz jūsu vietni enkurs teksts. Šis teksts ir labi jākonstruē, jāķer un jāiekļauj viens no jūsu mērķa meklēšanas nosacījumiem.

Ēku kvalitātes atpakaļsaišu augsto PR saišu saraksts

Šādas vietnes ir ideāls sākumpunkts jebkurai atzvanīšanas kampaņai:

  • Facebook

Šī ir liela PageRank sociālā platforma, kas nodrošina vietņu īpašniekiem daudzas uzņēmējdarbības veicināšanas iespējas. Viens no šīs platformas nepilnībām ir tāds, ka tiem ir nepiemērota saišu veidošanas politika. Tas nozīmē, ka iegūtie atpakaļsaišu no Facebook nepārsniegs nevienu saišu sulu jūsu domēnā. Tomēr atpakaļsaiti no šī avota var padarīt jūsu saišu profilu par uzticamāku un autoritatīvāku Google skatījumā.

  • YouTube

Šī ir PR9 vietne, kas pieder Google. Tas nodrošina tīmekļa pārziņiem gan ar dofollow, gan pēcnavu atpakaļsaišu. Jūs varat izveidot dofollow atpakaļsaišu savā uzņēmējdarbības profilā vai video aprakstā. Visas pārējās saites būs nofollow. Labā ziņa ir tā, ka varat pārvērst savu YouTube kanālu par vienu PR5 uz PR6 atpakaļsaisti. Tas var pozitīvi ietekmēt jūsu klasifikāciju.

  • Google+

Google+ ir PR8 interneta avots. Tā ir Google atbilde uz Facebook. Šeit jūs varat izveidot vismaz vienu dofollow atpakaļsaišu uz jūsu vietni. Tā ir lieliska iespēja jūsu klasifikāciju palielināt, jo Google izmanto šo platformu kā daļu no viņu algoritma. Tāpēc ir svarīgi izveidot Google+ lapu, kas ietver profila tekstu ar mērķauditorijas atlases terminu profilā / jomā Source .

December 22, 2017