Back to Question Center
0

Kā palielināt savu rangu un optimizēt savu cenu, izmantojot Amazon Rank Tracker?

1 answers:

Amazones atslēgvārdu rank tracker ir noderīga tiešsaistes programmatūra, kas ir izstrādāta, lai palīdzētu tīmekļa pārziņiem konkurēt šajā tirdzniecības platformā. Tas dod iespēju popularizēt Amazon produktus neskaitāmajiem ikdienas pircējiem un palielināt pārdošanas apjomu.

Jums vajadzētu regulāri izmantot šo rīku, lai uzlabotu savu zīmolu klātbūtni Amazon. Jums vajadzētu nepārtraukti izsekot mērķauditorijas atlases atslēgvārdus, lai saglabātu un stiprinātu jūsu pozīcijas. Amazon tracker rīks aizņem visas grūtības, automatizējot atslēgvārdu pozīciju izsekošanas procesu. Jums ir nepieciešams pavadīt daudz laika manuālu atslēgvārdu meklēšanā un datu strukturēšanā. Visas šīs darbības tiks veiktas automātiski īsā laikā. Amazon tracker pārbauda jūsu klasifikāciju vairākas reizes dienā, sniedzot jums visatbilstošāko un atjaunināto informāciju. Piemēram, ja jūs zināt, kur ir jūsu klasifikācija, tad jūs varat strādāt, lai tos uzlabotu. Vai arī, ja jums jau ir visaugstākā pozīcija Amazon SERP, jūs varat strādāt ar rangu kādam citam meklēšanas vienumam, palielinot jūsu produktu izredzes meklēšanas rezultātos.

Tieši tāpēc, izmantojot Amazon rank tracker, jūs vienmēr būsiet viens solis priekšā jūsu konkurentiem.

Kādas ir vissvarīgākās Amazon rankage tracker priekšrocības?

  • Jūs zināt pašreizējo atslēgvārdu jūsu mērķa atslēgvārdus

Ja jūs vēlaties gūt panākumus Amazon, jums jāzina sava produkta pašreizējais vērtējums pozīcija. Šie dati var palīdzēt uzlabot Amazon page rank un piesaistīt vairāk potenciālo klientu jūsu zīmolam.

  • Jūs varat izsekot izmaiņām klasifikācijās

Jebkuras klasifikāciju izmaiņas rāda, ka kaut kas noticis ar jūsu zīmolu. Tas var vai nu samazināt, vai palielināt jūsu Amazon klasifikāciju, par kuru jums ir nepieciešams nekavējoties reaģēt. Amazon Rank Tracker nodrošina jūs ar visiem šiem datiem un ļauj jums veikt mērķtiecīgus pasākumus, lai nekavējoties uzlabot savu klasifikāciju situāciju.

  • Mērķēt jaunus meklēšanas vienumus

Šis rīks ļauj jums pievienot savus jaunos meklēšanas nosacījumus sistēmai un novērtējiet to potenciālu mērķēt tos uz jūsu Amazon sarakstā. Amazon rankage tracker parādīs katra mērķa atslēgvārda meklēšanas apjomu, dodot jums iespēju noteikt, vai ir vērts mērķēt vai nē. Mērķa atslēgvārda liels meklēšanas apjoms var norādīt gan uz augstu konkurētspēju, gan lietotāju popularitāti. Parasti ir pārāk sarežģīti rast lielu vietu liela apjoma atslēgvārdiem, un, iespējams, jums būs labāk pievērst uzmanību mazāk konkurētspējīgiem noteikumiem, kas var arī novest jūs uz meklēšanas rezultātu lapas augšpusē.

  • Veikt konkurences analīzi ar vienu klikšķi

Šis rīks ļauj Amazon tirgotājiem izsekot potenciālo atslēgvārdu konkurentiem. Jūs varat pievienot vienu no atslēgvārdiem, kurus jūsu konkurenti vērtē, salīdzinot tos ar to pašu, kas jums pieder, un redzēt, kā viņi vērtē. Ja jūs precīzi nezināt, kādus atslēgvārdus jūsu konkurenti izmanto, lai rangotu, jūs varat pārbaudīt savu produktu nosaukumu un aprakstu Source .

December 22, 2017