Back to Question Center
0

Semalt piedāvā apsvērt labāko bezmaksas datu nokasīšanas programmatūru

1 answers:

Ir dažādi veidi, kā iegūt datus no jūsu preferenču emuāriem un vietnēm. Daži no datu nokasīšanas paņēmieniem ir piemēroti izstrādātājiem un uzņēmumiem, bet citi ir paredzēti neprogrammētājiem un ārštata darbiniekiem. Web nokasīšana ir sarežģīta metode, kas pārvērš nestrukturētos datus strukturētajā informācijā. To īsteno tikai tad, kad mēs izmantojam uzticamu un autentisku programmatūru un rīkus. Šie rīki mijiedarbojas ar vietnēm un parāda noderīgus datus organizētā formā.

1. Skaista zupa:

Šī Python bibliotēka ir paredzēta, lai nokasītu XML un HTML failus. Ja jūs izmantojat Ubuntu vai Debian sistēmu, ir viegli uzstādīt Beautiful Soup.

2. Importēt. Io:

Imports. io ir bezmaksas tīmekļa skrāpēšanas rīks, kas ļauj mums nokasīt datus no sarežģītām un vienkāršām vietnēm un organizēt to datu kopumā. Tas ir vislabāk pazīstams ar mūsdienīgu un lietotājam draudzīgu saskarni.

3. Mozenda:

Mozenda ir vēl viena noderīga un pārsteidzoša Web scraping programma, kas ļauj mums viegli nokasīt datus un uzņemt saturu no vairākām vietnēm. Tas ir gan bezmaksas un maksas versijas.

4. ParseHub:

ParseHub ir vizuāls tīmekļa mijiedarbības rīks, kas palīdz nokopēt gan tekstu, gan attēlus. Jūs varat izmantot šo programmu, lai iegūtu datus no ziņu vietnēm, ceļojumu portāliem un tiešsaistes mazumtirgotājiem.

5. Octooparse:

Octoparse ir klienta puses Web skrāpšanas rīks operētājsistēmai Windows. Tas var pārvērst nestrukturētos datus organizētā formā bez nepieciešamības izmantot kodus. Tas ir labs gan programmētājiem, gan izstrādātājiem.

6. CrawlMonster:

CrawlMonster ir lieliska tīmekļa nokasīšanas programma, kas kalpo gan kā skrāpis, gan tīmekļa rāpuļprogramma. To plaši izmanto SEO eksperti un ļauj labāk skenēt vietnes.

7. Connotate:

Connotate ir automātiska tīmekļa skrāpējuma rīks. Jums vienkārši jāpieprasa konsultācija un jāuzrāda daži piemēri tam, kā vēlaties iegūt datus.

8. Kopējā rāpuļprogramma:

Kopējā rāpošana nodrošina noderīgas datu kopas, kuras var izmantot mūsu vietņu pārmeklēšanai.Tas ietver arī izejas datus un ekstrahētas metadatus, lai uzlabotu vietnes meklētājprogrammu klasifikāciju.

9. Crawley:

Crawley ir automatizēts tīmekļa nokasīšanas un datu iegūšanas pakalpojums, kas var nokasīt vairākas vietnes, pārveidojot neapstrādātus datus strukturētā formā. Jūs varat iegūt rezultātus JSON un CSV formātos.

10. Content Grabber:

Content Grabber ir viena no spēcīgākajām tīmekļa nokasīšanas programmatūrai. Tas ļauj ērti izveidot atsevišķus tīmekļa mikroshēmas.

11. Diffbot:

Diffbot ir gan datu nokasīšanas rīks , gan tīmekļa rāpītājs. Tas pārvērš jūsu tīmekļa lapas par API, sniedzot jums vislabākos rezultātus.

12. Dexi. Io:

Dexi. Io ir ideāli piemērots profesionāļiem un jaunpienācējiem. Šī mākoņainā tīmekļa nokasīšanas programma automatizē jūsu datus un pēc dažām minūtēm saņem vēlamos rezultātus. Tas nāk gan bezmaksas un premium versijas un var apstrādāt JavaScript failus too.

13. Data Scraping Studio:

Data Scraping Studio iegūst datus no HTML, XML, PDF dokumentiem, kā arī vairākām tīmekļa lapām. Pašlaik tā ir pieejama tikai Windows lietotājiem.

14. FMiner:

FMiner ir vizuālo shēmu izstrādātājs un tīmekļa nokasīšanas programmatūra, kas ļauj jums veidot projektus ar makro ierakstīšanas opciju.

15. Grabby:

Grabby ir tiešsaistes tīmekļa nokasīšanas pakalpojums, ko var izmantot, lai nokasītu datus no e-pasta adresēm un tīmekļa lapām. Tā ir pārlūkprogrammas programma, kurai nav nepieciešama instalēšana, lai veiktu lietas Source .

December 22, 2017