Back to Question Center
0

Kā iegūt atpakaļsaišu uz jūsu vietni, kas darbojas SEO?

1 answers:

Ienākošās (ienākošās) saites vai atpakaļsaiti ir trešo pušu avotu saites, kas atgriežas pie jūsu vietnes vai emuāra. Un kāpēc ir tik svarīgi saprast, kā iegūt atpakaļsaišu uz jūsu vietni? Tā kā atpakaļsaišu tagad ir redzams starp trim Google galvenajiem ranga faktoriem, saskaņā ar oficiālo ziņojumu, ko šā gada sākumā sniedza pasaules meklēšanas giganta vadošie darbinieki. Neatkarīgi no plašās meklētājprogrammu optimizācijas koncepcijas, atpakaļsaišu var uzskatīt par uzticības balsi - jūsu saturam ir labi atzīta vērtība.Tāpēc var uzticēties visa tīmekļa vietnes vai emuāra autoritātei. Tādā veidā Google meklētājprogramma izveido savu PageRank novērtējumu - katru atlēcienu nosver ar katru interneta lapu. Izprotiet dabas un kvalitātes saišu izveides nozīmi, es tālāk parādīšu, kā iegūt atpakaļsaišu uz jūsu vietni vai emuāru, kas tiešām darbojas SEO, galu galā - lai atrastu sevi kaut kur 10 populārākajos Google meklēšanas rezultātos.

Kā iegūt atpakaļsaišu uz jūsu vietni SEO vajadzībām

Kad runa ir izveidot SEO draudzīgu saiti profilu, viss par atpakaļsaišu nav nozīmes - sākot no atsevišķas domēnes, kas saistītas ar jums un pašas iestādes pakāpi, katras saites atbilstība, kā arī tā ievietošanas lapā izvietojums. Šeit ir redzams, kā pareizi iegūt atpakaļsaišu uz jūsu vietni - pārliecinieties, ka esat izveidojis visu, ievērojot šādus aizzīmes punktus:

  • References domēnu skaits, kam ir saites, kas norāda uz jums, iespējams, ir viens no Google vissvarīgākie faktori, kad runa ir par jūsu saišu profila vispārējo vērtēšanas iespēju meklēšanu.
  • Saikne ar līdzekļu devēju iestādi - gan individuālā līmenī (skaitot katrai atsevišķai tīmekļa lapai), gan arī pēc mēra. Tas nozīmē, ka, pateicoties pāris augstas kvalitātes atpakaļsaišu ar lielu autoritāti, būtu daudz labāka, nevis tikai derību par to daudzumu un neko citu.
  • Augsti novērtēta iestāde nenozīmē, ka tas viss ir par šīm globālajām mediju vietnēm vai pasaulē lielākajiem izdevējiem - jūsu mazo uzņēmumu tīmekļa vietne vai niša blogu var sasniegt pilnīgi salīdzināmu progresu.

  • Domēna vecumu dažreiz var uzskatīt par ļoti svarīgu faktoru, daļēji diktējot vietnes autoritāti attiecībā uz atpakaļsaiņām SEO mērķiem. Tomēr ņemiet vērā, ka jums ne vienmēr ir jāveido saites ar vecākiem domēna avotiem vienīgi.
  • Attiecīgie atpakaļsaišu veidi ir ne tikai vērtīgāki Google, nevis tiem, kas nāk no tām vietām, kuras ir iesaistītas vienā un tajā pašā tēmas diskusijā, vai arī atbilstīgai uzņēmējdarbības nozarei. Patiesībā meklētājprogrammu var interpretēt kā neatbilstošu atpakaļsaišu kā aizdomīgi manipulējošu vai pat vēlēšanu darbību, tādējādi jūs varat nopelnīt sevi par nopietnu (dažreiz pat neatgriezenisku) rangu sodu.
  • Nekad nevajadzētu par zemu novērtēt arī saišu profila daudzveidību. Nevilcinieties sazināties ar absolūti nevienlīdzīgām vietnēm vai emuāriem ar dažādām autoritātēm, uzticību, PageRank un citām saistītām īpašībām.Patiesībā tas būtu jūsu vislabākais labi veidots lēmums - tā kā Google pievērš lielu uzmanību krāsainām atpakaļsaišu ar dažādām vērtībām, iespējams, atzīstot to dabisko veidošanās veidu Source .
December 22, 2017