Back to Question Center
0

Kāda ir labākā tiešsaistes pārdošanas programmatūra jūsu Amazon biznesam?

1 answers:

Ikvienam patīk pelnīt naudu, un Amazon piedāvā visas iespējas to darīt. Tieši tāpēc Amazones vadošais uzņēmums mūsdienās ir tik izplatīts. Lielākā daļa e-komercijas uzņēmumu uzsāk savus produktus Amazon, kas padara šo platformu ļoti konkurētspējīgu. Turklāt Amazon prasa ievērot pamatnostādnes par optimizāciju, lai padarītu jūsu produktus redzamus meklēšanā.

Ja jūs esat jauns Amazon, jums var būt grūti nokļūt Amazones meklēšanas TOP, neizmantojot profesionālu Amazon programmatūru. Šajā rakstā mēs apspriedīsim labāko tiešsaistes pārdošanas programmatūru tiem, kuri vēlas pārdot Amazon kā profesionāli.

Galvenie iemesli, kāpēc jums ir nepieciešams izmantot Amazon programmatūru

Lai gūtu ievērojamu peļņu, jums jāiegulda sev. Amazon ir viss par avansa ieguldījumiem, gan laiku, gan naudu. Ja jūs novietos šos aspektus savā darbā, katru mēnesi jūs gūsiet relatīvi pasīvu peļņu. Tomēr mums vienmēr ir vajadzīgs vairāk; tā ir tā, kā pasaule darbojas.

Dienā ir tikai 24 stundas, un pat Amazones tirgotājiem ir gulēt. Tātad, ja pats pārvaldīt visas lietas, jūs riskējat zaudēt sevi savā darbā. Iedomājieties, ka jums ir jādara savs pētījums, mērogošana, izsekošana un analīze, daudzu datu salīdzināšana manuāli. Un ko par iepakošanu un nosūtīšanu simtiem pasūtījumu dienā? Nē, tas ir patiešām neiespējami. Amazon var padarīt jūsu dzīvi vieglāku, nodrošinot jūs ar profesionālu izpildi. Tas nozīmē, ka visas jūsu piegādes, piegādes un atbalsta problēmas tiks apstrādātas ar Amazon. Jūs varat nosūtīt preces uz noliktavām un koncentrēties tikai uz jūsu Amazon biznesa uzturēšanu. Tomēr tā ir tikai puse no kaujas. Katram uzņēmumam nepieciešams augt, tāpēc jums ir jāiegulda liela daļa no jūsu darba dienas, lai attīstītu savu biznesu. Jums ir nepieciešams strādāt pie sava saraksta, meklēt jaunus mērķtiecīgus atslēgvārdus, izsekot produktu pozīcijas Amazon SERP, uzsākt vairāk vienumu un uzlabot klientu atbalsta pakalpojumus, lai uzlabotu jūsu biznesa izpratni un palielinātu ieņēmumus.Un tas viss prasa daudz laika un pūļu. Tātad jums ir nepieciešami papildu pakalpojumi, kas palīdzēs jums pārvaldīt visas šīs lietas. Atcerieties, ka jums ir jāstrādā pie sava biznesa, nevis tajā. Parasti tirgotāji, kuri pavada milzīgu bagātību, viss nepieskaroties produktam vai brīdinot par mazajām detaļām.

Tātad, jums ir sava veselības Amazon biznesa attīstības varianti. Jūs varat vai nu izmantot iekšējos analītiķus un SEO speciālistus, vai paļauties uz automatizāciju un Amazon programmatūru. Manuprāt, izvēle ir acīmredzama. Izmantojot tiešsaistes rīkus, jūs varēsit visu izdarīt pareizi, neveicot nekādus papildu pasākumus. Tas ir jūsu Amazones panākumu atslēga. Tātad, ļaujiet mums apspriest nepieciešamo Amazon optimizācijas un pētniecības programmatūru, kas noderēs jums un jūsu Amazon biznesa attīstībai.

Labākā Amazon programmatūra jūsu klasifikāciju uzlabošanai

Produktu izvēle

Jums ir nepieciešams sākt savu e-komercijas spēli kā uzvarētāju. Tātad, ir svarīgi izvēlēties visizdevīgāko tirgus nišu un produktus, kurus jūs mazumtirdzniecībā. Lai vienkāršotu šo uzdevumu, varat izmantot rīku Junges scout. Šis rīks palīdzēs jums atrast Amazon produktus, no kuriem jūs varat gūt labumu, ātri un bez jebkādiem minējumiem. Izmantojot Jungle Scout rīku, jūs samazināsiet risku un palielināsiet peļņu, jo tas palīdzēs atrast iespējas, ko nodrošina visticamākie Amazones pārdošanas dati nozarē, un izvairieties no dārgām kļūdām. Šī tīmekļa lietotne nodrošina pielāgotu filtra sistēmu Amazon produktu meklēšanai un plašu informācijas datu bāzi. Šeit jūs varat izvēlēties kategorijas, atlasīt vislabāko pārdevēju klasifikāciju, pārdošanu, atsauksmes un tā tālāk.

Ir divi veidi, kā izmantot Jungle Scout programmatūru - kā tīmekļa lietotni vai kā Chrome paplašinājumu.

Izmantojot to kā tīmekļa lietotni, jūs saņemat iespēju atrast ienesīgas nišas un produktus visā Amazon katalogā.Šis pagarinājums dod iespēju filtrēt visu Amazones datu bāzi pēc kategorijām, cenām, pārdošanas un citiem rādītājiem, lai palīdzētu atrast neizmantotos objektus, no kuriem varat gūt labumu.

Ja jūs izmantojat Jungle Scout rīku kā Chrome paplašinājumu, pārlūkošanas laikā varat izpētīt un apstiprināt produktu idejas. Lai precīzi salīdzinātu produktu, jūs varēsiet pārbaudīt katra produkta cenu, paredzamo pārdošanas apjomu, pārskata skaitu un vēl citus datus.

Starp šī rīka trūkumiem es varu uzskaitīt šādus periodiskus rēķinus: tikai septiņu dienu izmēģinājuma periods, nevis pilnīga datu bāze.

Produktu iegāde

Kad jums ir ideja par produktiem, kurus vēlaties mazumtirdzniecībā, jums ir jāsaņem fiziski produkti. Produktu atrašana un paraugu iegūšana ir neizbēgams sašaurinājums, ko nevar aizmirst Amazones mārketinga kampaņas sākumposmā.Šis uzdevums bieži ir biedējošs, galvenokārt tāpēc, ka lielākā daļa piegādātāju ir ārzemēs. Tomēr, lai atrastu labu piegādātāju, var būt vieglāk, kā jūs domājat. Ļaujiet mums uzskaitīt dažus rīkus, kas var palīdzēt jums ar šo uzdevumu.

Alibaba ir slavena ķīniešu platforma, kur jūs varat iegādāties vairumā. Lielākā daļa priekšmetu, kas atrodas šeit, tiek ražoti Āzijā. Tāpēc to cena nav augsta salīdzinājumā ar produktiem, kas ražoti ASV un Eiropā. Tātad, Alibaba ir labākā izvēle. No pirmā acu uzmetiena tas šķiet pārsteidzošs, bet tev tikai jāsāk darboties. Pirmkārt, jums ir jāiesniedz pirkšanas pieprasījumi, pēc tam meklējiet produktu piedāvājumus un sazinieties ar piegādātāju, izmantojot e-pastu vai Skype. Pirmkārt, jums ir jāprasa produktu paraugi no dažādiem piegādātājiem, lai tie varētu salīdzināt kvalitāti. Jums jāapzinās, ka daudzi piegādātāji ir tikai tirdzniecības uzņēmumi, kas var padarīt lietas vieglāku, bet dārgāku. Turklāt ir vērts pieminēt, ka Alibaba būtībā ir Aliexpress paraugiem ar vienīgo nelielo cenu atšķirību. Tomēr šī vietne ir vairāk likumīga nekā citas Ķīnas tirdzniecības platformas.

Kā viens no sadarbības veidiem ar Alibaba, es varu uzskaitīt šādus:

  • sākties ir biedējoši;
  • ir daudz scammers.

Šīs nepieciešamās lietas palīdzēs jums izdarīt labu sākumu. Tomēr ražošanai parasti vajadzīgs laiks. Tātad jūs varat efektīvi pavadīt šo laiku, veltot to saraksta izveidei un optimizācijai Source .

December 22, 2017