Back to Question Center
0

Semalt piedāvā 3 vienkāršus soļus, lai nokopētu tīmekļa saturu

1 answers:

Ja vēlaties ielādēt datus no dažādām tīmekļa vietnēm, emuāriem, jums vajadzētu mācīties dažas programmēšanas valodas, piemēram, C + + un Python. Nesen mēs esam redzējuši dažādus plaši izplatītus satura zādzības gadījumus internetā, un lielākā daļa no šīm lietām ietvēra saturu skrāpšanas rīkus un automatizētas komandas. Windows un Linux lietotājiem ir izstrādāti daudzi tīmekļa skenēšanas rīki, kas zināmā mērā atvieglo viņu darbu. Tomēr daži lietotāji dod priekšroku manuāla satura noņemšanai, taču tas ir maz laika.

Šeit mēs esam apsprieduši 3 vienkāršus soļus, lai sadedzinātu tīmekļa saturu mazāk nekā 60 sekundes.

Visam ļaundabīgajam lietotājam jādara šādi:

1. Piekļūstiet tiešsaistes rīkam:

Varat izmēģināt jebkuru slaveno tīmekļa nokasīšanas programmu, piemēram, Extracty, Import. io un Portia ar Scrapinghub. Importēt. Io ir apgalvojis, ka nokļūst vairāk nekā 4 miljoni interneta lapu internetā. Tas var nodrošināt efektīvus un nozīmīgus datus, un tas ir noderīgs visiem uzņēmumiem, sākot no jaunajiem uzņēmumiem līdz lieliem uzņēmumiem un pazīstamiem zīmoliem. Turklāt šis rīks ir lieliski piemērots neatkarīgiem pedagogiem, labdarības organizācijām, žurnālistiem un programmētājiem. Importēt. Io ir zināms, ka piegādā SaaS produktu, kas ļauj mums pārvērst tīmekļa saturu lasāmā un labi strukturētā veidā. Tās mašīnapmācības tehnoloģija ļauj importēt. io - gan kodētāju, gan nekodētāju izvēle.

No otras puses, Extracty pārveido tīmekļa saturu par noderīgiem datiem bez koda. Tas ļauj apstrādāt tūkstošiem URL vienlaicīgi vai grafikā. Izmantojot ekstraktu, varat piekļūt simtiem līdz tūkstošiem datu rindu. Šī Web tīrīšanas programma uzlabo jūsu darbu vieglāk un ātrāk un darbojas tikai mākoņošanas sistēmā.

Portia no Scrapinghub ir vēl viens izcils tīmekļa nokasīšanas rīks, kas padara jūsu darbu vieglu un ekstrakta datus vēlamajos formātos. Portia ļauj mums savākt informāciju no dažādām tīmekļa vietnēm, un tai nav nepieciešamas zināšanas par programmēšanu. Jūs varat izveidot veidni, noklikšķinot uz elementiem vai lapām, kuras vēlaties iegūt, un Portia izveidos zirnekļa, kas ne tikai izvilks jūsu datus, bet arī pārmeklē jūsu tīmekļa saturu.

2. Ievadiet konkurenta URL:

Kad esat izvēlējies vēlamo tīmekļa skrāpšanas pakalpojumu, nākamais solis ir ievadīt konkurenta URL un sākt skrāpis. Daži no šiem rīkiem pāris sekundes noņems visu jūsu vietni, savukārt citi daļēji izraksta saturu jums.

3. Eksportējiet savus nokratītos datus:

Pēc tam, kad ir iegūti vajadzīgie dati, pēdējais solis ir eksportēt jūsu nokratītos datus. Ir daži veidi, kā jūs varat eksportēt iegūtos datus. Web skreperi veido informāciju tabulu, sarakstu un paraugu formā, ļaujot lietotājiem viegli lejupielādēt vai eksportēt vēlamos failus. Divi visvairāk atbalstošie formāti ir CSV un JSON. Gandrīz visi satura nokasīšanas pakalpojumi atbalsta šos formātus. Mēs varam palaist savu skrāpi un uzglabāt datus, iestatot faila nosaukumu un izvēloties vajadzīgo formātu. Mēs varam izmantot arī importēšanas opciju Pipeline. io, Extracty un Portia, lai iestatītu izejumus cauruļvadā un saņemtu strukturētus CSV un JSON failus, kamēr tiek veikta skrāpēšana Source .

December 22, 2017