Back to Question Center
0

Semalt: Grepsr - efektīva Chrome pagarinājuma platforma

1 answers:

Grepsr ir pārsteidzoša un vienkārša tīmekļa ieguves platforma, kur lietotāji var savākt un organizēt dažādus dati no tīkla. Tajā galvenā uzmanība pievērsta netehniskajiem lietotājiem, kas vēlas maksāt prēmiju, lai savos datus savāktu un organizētu labi strukturētā veidā. Šis tīmekļa ieguves rīks saviem lietotājiem piedāvā šādas priekšrocības:

Ietaupa laiku un enerģiju

Lietotāji var iegūt vairākus datus no dažādām tīmekļa lapām, neizmantojot sarežģītas programmatūras rīki. Viņiem vienkārši regulāri jāplāno savs kalendārs, lai nokasītu uzdevumus. Tā ir vienkārša skrāpēšanas programmatūra ar lietotājam draudzīgu saskarni, kas ir saprotama tehniskajiem lietotājiem. Šodien daudzi klienti izmanto šo platformu, lai radītu lieliskus rezultātus saviem uzņēmumiem. Grepsr garantē, ka viņiem tiek piegādāti pareizi dati, kad vien tie ir vajadzīgi.

Izmanto efektīvus rīkus un automatizētos uzdevumus

Grepsr izmanto dažus patiešām pārsteidzošus rīkus, kā arī lielisku atbalstu un integrāciju. Rezultātā tā nodrošina vienkāršu platformu saviem lietotājiem, kuri vēlas izmantot īpašus rīkus, lai iegūtu gandrīz visu no tīkla. Piemēram, šī programmatūras programma attiecas uz B2B datiem, piemēram, produktu cenām, krājumu sarakstiem, nosaukumiem, kā arī darījumu kontaktiem.

Nodrošināt lietotājus ar pārsteidzošu atbalsta komandu

Tīmekļa meklētājiem ne vienmēr ir viegls uzdevums iegūt visus nepieciešamos datus. Piemēram, ja viņi mēģina savākt noteiktu krājumu cenas no tīmekļa lapām un tīmekļa vietne maina tā struktūru, to iegūšanai ir jāpārskata. Tas ir darbs, ko var veikt Grespr eksperti bez papildu naudas.

Kurš izmanto šo šifrēšanas programmatūras programmu

Tirgū ir vairāki uzņēmumi, kuriem jāatrod un jāorganizē savi tīmekļa dati, piemēram, lielās aģentūras un mazumtirgotāji. Viņiem abiem nepieciešami bieži dati par konkurētspēju, un Grepsr eksperti var viņiem palīdzēt. Turklāt maziem uzņēmumiem var būt nepieciešama palīdzība, lai automātiski kopētu un ielīmētu datus no tīmekļa.

Izveidot projektus ar Grepsr

Kad lietotāji izveido noteiktu projektu, šī programmatūras platforma tos analizē un nosūta lietotājiem īpašu cenu (cenu). Kad cena ir iestatīta, tiek izveidots datu nosūcējs un sākas datu vākšanas process. Grepsr profesionāļi informē tīmekļa meklētājus, izmantojot lietotņu paziņojumus vai e-pasta ziņojumus.

Šī programmatūras ieguves platforma izmanto pakāpes šifrēšanu, tāpēc lietotāji var būt droši, ka visa viņu informācija ir droša. Turklāt viņiem ir jāzina, ka jebkurā laikā viņi vēlas, viņi var pilnībā kontrolēt savus datus Source .

December 22, 2017