Back to Question Center
0

Web tīrīšanas rīki - Semalt konsultācijas

1 answers:

Datu nokasīšana ir viens no vissarežģītākajiem uzdevumiem, kas paredzēti netehniskajiem cilvēkiem. Tas ir tādēļ, ka viņiem trūkst zināšanu un neko nezina, kā gūt labumu no Python, Java, Go, JavaScript, NodeJS, Obj-C, Ruby un PHP, piemēram, valodām. Programmēšana ir datu zinātnes neatņemama sastāvdaļa, taču dažiem jaunizveidotajiem uzņēmumiem un jaunpienācējiem nav pietiekamas programmēšanas iemaņas un joprojām vēlas iegūt tīmekļa datus, nemazinot kvalitāti. Šādiem indivīdiem vislabāk un vispiemērotākie ir sekojoši tīmekļa skenēšanas lietojumprogrammas.

Skrāpis (Google Chrome paplašinājums)

Dažādi neprogrammētāji un ārštata darbinieki dod priekšroku skrāpim, jo ​​nav pietiekami daudz datu nokasīšanas iespēju. Šis GUI vadītais datu zinātnes rīks var nokasīt gan pamata un uzlabotas tīmekļa lapas, gan ar lielisku mašīntulkošanas tehnoloģiju, lai atvieglotu jūsu darbu. Šī platforma ir īpaši izstrādāta, lai iegūtu datus no Amazon, eBay un citām līdzīgām vietnēm, un tai ir iebūvēta spama atklāšanas funkcija. Ar to jūs varat viegli atklāt surogātpastu savos datos un var iegūt to noņemt minūtes vai divas reizes. Tam ir īpaša Google API klientu bibliotēka, kas ļauj labāk iegūt datus un saglabā jūsu informāciju savā datubāzē. Varat arī saglabāt datus cietajā diskā vai citā izvēlētajā ierīcē.

Imports. io

Ar importu. io, jums nav jābūt tehniski domājošiem un regulāri var iegūt augstas kvalitātes datus. Šī tīmekļa ekstrakcijas lietojumprogramma ir apgalvojusi, ka ir novērsusi nepieciešamību neprogrammētājus un datu zinātniekus. Kā mēs zinām, datu zinātnei ir nepieciešama statistikas un matemātikas, programmēšanas prasmes, taču, ja jūs izmantojat importēšanu, jums nav jāiegādājas nekas. io. Šis rīks ir piemērots gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

Kimono Labs

Kimono Labs ir atvērtā koda stand-alone web nokasīšanas programmatūra. Tas var nokopēt datus no liela skaita vietņu dažu minūšu laikā. Tas ir gan bezmaksas, gan apmaksātu versiju veidā un ir piemērots ne-tehniskām personām. Izmantojot Kimono Labs, jums nav jāapgūst Python vai kāda cita programmēšanas valoda. Tās iepriekš noteiktas rāpuļprogrammas palīdz indeksēt datus vai dažādas tīmekļa lapas. Jums vienkārši ir jālejupielādē un jāuzsāk šī programma, un jāļauj Kimono Labs pārtvert datus dažu minūšu laikā. Tās mākoņa pamatā esošā elpošanas sistēma ļauj viegli un ātri koplietot informāciju starp dažādām ierīcēm. Kimono Labs tiek izmantots uzņēmumos, žurnālistiem, tiešsaistes mazumtirgotājiem, telekomunikāciju aģentūrām un ārštata darbiniekiem plašā mērogā.

Facebook un Twitter API

Lielie dati ir liela problēma dažādiem tīmekļa pārziņiem un netehniskām personām. Tādējādi viņi bieži izmanto čivināt un Facebook API, lai savāktu savus datus. API palīdz mums iegūt noderīgu informāciju no dažādām vietnēm un emuāriem, kā arī liek prognozēt, kā rediģēt un saglabāt datus, kad tas ir pilnībā nokasīts. Vislabākā daļa ir tas, ka API var meklēt tīmekļa saturu viegli, lasāmā un mērogojamā formātā. Tie nodrošina lielisku nokrāsu datu vizualizāciju, klasificē to dažādās kategorijās vai importē dažādos formātos atbilstoši mūsu vēlmēm un prasībām.Jums ir jāizmanto sociālo mediju API, ja esat nelietderīgs cilvēks bez programmēšanas iemaņām Source .

December 22, 2017