Back to Question Center
0

Kā lietot patiesi informētu lēmumu par tiešsaistes atslēgvārdu rīku Amazon?

1 answers:

Izvēle pareizo tiešsaistes atslēgvārdu rīku Amazon meklēšanas optimizācijai ir ļoti sarežģīts uzdevums. Ņemot vērā, ka jūsu produktu saraksta SEO darbība galvenokārt tiek virzīta uz pamatīgu padziļinātu atslēgvārdu izpēti, ātri darbosim galvenos e-komercijas optimizācijas posmus - lai jūs varētu pieņemt pamatotu lēmumu un izdarīt pareizo izvēli. Un es nedot jums nekādus tiešus ieteikumus par nevienu atsevišķu tiešsaistes atslēgvārdu rīku Amazon. Es domāju, ka tikai jums ir jāizlemj, kas vislabāk atbilst jūsu mazumtirdzniecības veikalam. Vienkārši paturiet prātā šādas galvenās idejas un vienkāršus ierosinājumus, kurus nesen ir uzlabojis pāris pēdējos gados šajā nozarē, kā arī ar manu pašu praktisko pieredzi, kas saistīta ar šo tēmu.

Iestatiet galvenās prioritātes SEO, kas tiek gaidīta mērķauditorijai

Pirms jebkas cits, pieņemsim sejas tā - Amazon SEO ir daudz dažādu lietu, kas ne vienmēr strādā tāpat kā tradicionālo tiešsaistes meklēšanas ar Google. Kopumā galvenais atšķirības aspekts ir tas, ka Amazon optimizācija ir daudz plašāka un detalizētāka, un tā galvenokārt ir saistīta ar pircēju pirkšanas mērķiem un ļoti specifiskiem produktu atslēgvārdiem, kas precīzi tiek atlasīti potenciālajiem pircējiem.

Uzzini Shopper ieceres par Amazon

Izveidojot savu galveno sarakstu ar obligātajiem atslēgvārdiem nav tik grūti, kā jūs domājat. Faktiski nav nepieciešams steigties, mēģinot atrast savu galīgo vienas pieturas tiešsaistes atslēgvārdu rīku Amazon. Es domāju, ka jūs daudz labāk sāksiet padziļinātus pētījumus, izmantojot ļoti pamatus, piemēram, labo veco Google atslēgvārdu plānotāju. Nopietni, tas būtu lielisks kickstart, lai jūs varētu iegūt pilnīgu priekšstatu par visiem saistītajiem meklēšanas nosacījumiem un galveno pircēju vārdnīcu, uz kuru jūs paļauties.

Sekojiet galvenajai Amazones satura struktūrai SEO

Šeit ir redzams, kad jums būs nepieciešams veikt jūsu galīgo izvēli tiešsaistes atslēgvārdu rīks Amazon. Vēlreiz - es nedomāju sniegt jums tiešu ieteikumu vai demonstrēt jebkādus individuālus risinājumus. Vienkārši pārlūkojiet Google par populāru un lietošanai pārbaudītu rīku ar labām atsauksmēm par klientiem - un jūs esat pabeidzis. Lieta ir tā, ka ir daudz dažādu piedāvājumu (vai nu atvērtā piekļuve, vai maksas abonements), lai jūs varētu turpināt ar īpaši pielāgotu e-komercijas atslēgvārdu izpēti. Vienkārši sakot, dažreiz potenciāli uzvaroši atslēgvārdi vai ilgtermiņa meklēšanas frāzes, kuras jums ir jūsu galvenajā sarakstā, vienkārši nespēj radīt faktisko satiksmes pieaugumu (nemaz nerunājot par jūsu sagaidāmo progresu, lai panāktu labāku reklāmguvumu līmeni).

Atšķirības starp atslēgvārdu veidiem

Nelieciet laiku, lai izpētītu visu perspektīvo ilgtermiņa meklējamo frāžu sarakstu. Atcerieties - šīs virknes, kas apvieno vairākus vārdus un izteicienus, kopumā parasti ir zemākas atslēgvārdu konkurences. Tāpēc, ieguldot laiku, meklējot patiesi funkcionējošu meklēšanas kombināciju, kas joprojām ir zemu jūsu tuvāko konkurentu vērtējumam, ir Amazones komerciālo panākumu atslēga.Galu galā, šeit ir tikai viens vēss fakts - gandrīz 70% no Amazon produktu meklēšanas tiek lēsts, jo īpaši ar ilgtermiņa asti meklēšanas vaicājumiem. Tas nozīmē, ka jūsu pavadītais laiks un pūles vienmēr atmaksāsies Source .

December 22, 2017