Back to Question Center
0

Semalt: slavenās neaizsargājamās tīmekļa vietnes

1 answers:

Lai nokasītu datus, kurus vēlaties manuāli, jums ir jābūt izcilām programmēšanas iemaņām. Alternatīvi varat izmantot virkni tīmekļa datu iegūšanas rīku , kuru mērķis ir lasīt, strukturēt un nokasīt datus noteiktā formātā. Tomēr dažas tīmekļa vietnes ir nesagraujošas, kas nozīmē, ka tās vai nu izmanto anti-scratching metodes vai regulāri maina to iezīmēšanu. Piemēram, LinkedIn, Alibaba un Facebook prasa pieteikšanās informāciju, piedāvā ievadīt CAPTCHA un bloķēt IP adreses, lai nodrošinātu lietotāju aizsardzību un privātumu.

1. Facebook:

Facebook ir viena no slavenākajām sociālā tīkla vietnēm, kurā visā pasaulē ir vairāk nekā 20 miljoni aktīvo lietotāju.Ir liels skaits pieteikumu un datu nokasīšanas programmas, kuru mērķis ir iegūt atsevišķu informāciju no Facebook. Diemžēl lielākā daļa rīku nesniedz precīzus un lasāmus datus. Facebook ir apgrūtinājis surogātpasta izplatītājiem un hakeriem, lai savāktu informāciju par saviem lietotājiem. To var iegūt tikai ar HTML parsētājs, piemēram, Python, bet lielākā daļa tīmekļa pārziņu un ārštata darbinieku pat nezina Python pamati. Pavisam nesen tika atvērts Facebook skrāpis, lai iegūtu būtisku informāciju no šī sociālā tīkla tīmekļa vietnes. Izmantojot Facebook skrāpi, jūs varat savākt tikai Facebook lietotāju vārdus un e-pasta adreses. Bet, ja vēlaties apkopot padziļinātus datus, jūs nevarat izmantot šo rīku vai citu līdzīgu skrāpi.

2. LinkedIn:

LinkedIn ir vēl viena sociālā tīkla tīmekļa vietne, kuru nav iespējams nokasīt. Tomēr jūs varat daļēji iegūt datus no dažām tīmekļa lapām, taču lielākā daļa informācijas ir nepieejama. Izmantojot importēšanu, jūs varat tikai iegūt informāciju no LinkedIn publiskā profila. io vai Kimono Labs. LinkedIn spēcīgo drošības pasākumu dēļ tirgotāji nevar izmantot nolīdzināšanas pakalpojumus. Tomēr viņi ir sākuši lietot Lead Extractor, kas palīdz nosprostot publiskos profilus. Šis rīks var nokasīt tikai profila saites, vārdus un e-pasta adreses. Bet, ja vēlaties iegūt Skype ID, Yahoo Messenger ID, pilnīgu lietotāja adresi un Twitter ID, LinkedIn neļaus to izdarīt.

3. Alibaba:

Alibaba ir tehnoloģiju konglomerāts, kas nodrošina tiešsaistes pakalpojumus patērētājiem tiešsaistē. Diemžēl nav iespējams noķert datus no šīs vietnes. Atšķirībā no Amazon un eBay, Alibaba saviem lietotājiem ir grūti iegūt informāciju par saviem produktiem, attēliem, aprakstiem un cenām.2015. gadā sabiedrībai tika iepazīstināti ar vairākiem instrumentiem, kas viegli noķertu datus no Alibaba. Lielākā daļa instrumentu ir apmaksāti un nesaskata jauno uzņēmumu cerības. Alibaba piedāvā plašu uzņēmumu klāstu visā pasaulē un savieno pircējus ar piegādātājiem. Tikmēr tas nodrošina viņu privātumu un neļauj nevienam noķert datus. No 2017. gada oktobra Alibaba savā platformā ir vairāk nekā 500 miljoni aktīvi lietotāji. Alibaba pat pārsniedza galvenos mākonis spēlētājus, piemēram, Amazon, Google un Microsoft mākoņu ienākumu pieaugumu. Tā ir īstenojusi vislabākās stratēģijas, lai nodrošinātu savu piegādātāju konfidencialitāti un pēc dažām sekundēm bloķē visas aizdomīgās IP adreses Source .

December 22, 2017