Back to Question Center
0

Web noņemšanas apmācība no Semalt eksperta lietotājiem, kas nav profesionāļi

1 answers:

Mūsdienās internets ir kļuvis par pirmo numuru, kurā lielākā daļa vadītāju un interneta meklētāji meklē nepieciešamos datus. Internets ir plaša platforma, un cilvēkiem ir jāizmanto pareizi rīki, lai iegūtu visu nepieciešamo informāciju. Viena no svarīgākajām lietām ir iegūt informāciju par to, kā izsekot pareizo datu kopu. Piemēram, viņi varētu vēlēties sadrupināt amatniecības alus datu kopu un spēt vēlāk analizēt rezultātus.

Tomēr, pirmkārt, lietotājiem ir jāzina, kā viņi var sākt izmantot savus projektus. Ja viņi vēlas, viņi var nokasīt amatniecības alus datu kopu no vietnes, izmantojot Python.

Web nokasīšana: efektīva ekstrakcijas rīks

Web tīrīšana var palīdzēt tīmekļa meklētājiem automātiski atrast vairākus datus no dažādām tīmekļa lapām visā tīklā. Tas ir ļoti efektīvs rīks, kas ļauj dažus minūšu laikā sniegt konkrētus rezultātus. Šodien daudzi pārdošanas menedžeri izmanto šo rīku, lai iegūtu cenas, produktu sarakstus un daudz ko citu. Piemēram, lietotāji var kodēt tīmekļa pārlūku , lai viņiem piedāvātu viņu interesējošo produktu sarakstu, kā arī viņu reitingu no e-veikala vietnes. Faktiski mājas lapas nokasīšana ir efektīvs veids, kā apkopot visus nepieciešamos datus un uzlabot piedāvāto produktu vai pakalpojumu kvalitāti.

Plānošana

Tīmekļa meklētājiem, kas vēlas veidot izmantoto skrāpju loģiku, ir jāizstrādā savi plāni. Pirmkārt, viņiem ir jāizlemj, kāda veida informāciju viņi vēlas iegūt no šīs vai tās tīmekļa vietnes. Piemēram, viņi varētu vēlēties iegūt lapas, kurās ir informācija par amatniecības alus. Un tā nav liela problēma, jo šajā informācijā ir daudz tīmekļa vietņu.

Pārbaudiet HTML kodu

Ja viņi vēlas, lai to skrāpis atrastu visu informāciju par amatniecības alus, viņiem ir jāapskata amatniecības alus īpašais kods (HTML) mājas lapa. Viņiem jāpatur prātā, ka lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu piedāvā veidu, kā atklāt vietnes HTML avota kodu ar vienu klikšķi. Piemēram, pārlūkprogrammā Google Chrome tīmekļa meklētāji konkrētā vietnē var noklikšķināt ar peles labo pogu uz elementa un pēc tam noklikšķiniet uz Pārbaudīt, lai skatītu HTML kodu.

Alus un alus darītavu datubāzes

Alus darītāju datu bāze ir pavisam vienkārši izveidojama. Tīmekļa meklētājiem vienkārši jāizvēlas visas atbilstošās kolonnas datu kopā, noņemiet visus dublikātus un pēc tam atiestatīt. Atjaunojot indeksu, izveidojiet īpašu identifikatoru katrai alus darītavai. Viņiem būs nepieciešams šis identifikators, veidojot alu datu kopu, jo tādējādi viņiem ir iespēja saistīt katru alu ar konkrētu alus darītavu id. Tāpat viņi var izveidot alu datu kopu un aizstāt visus atkārtotos datus par alus darītavām, piemēram, vārdus un atrašanās vietas. Tad viņi var saskaņot katru alus darītavu ar noteiktu alus formu.

Izmanto mainīgos lielumus, piemēram, pilsētu un valsti

Izmantojot alus darītavu datu kopu, viņi var izveidot kolonnas alus darītavām, piemēram, pilsētu un valsti, kurā atrodas katra alus darītava. Tie var nošķirt šos divus mainīgos, izmantojot sadalīšanas funkciju Source .

December 22, 2017