Back to Question Center
0

Semalta speciālists definē HTML nokasīšanas iespējas

1 answers:

Internetā ir vairāk informācijas par to, kā ikviens cilvēks var uzņemt mūžā. Mājas lapas tiek rakstītas, izmantojot HTML, un katra tīmekļa lapa ir veidota ar konkrētiem kodiem. Dažādas dinamiskās tīmekļa vietnes nesniedz datus CSV un JSON formātā, un mums ir grūti pareizi iegūt informāciju. Ja vēlaties iegūt datus no HTML dokumentiem, vispiemērotākie ir šādi paņēmieni.

LXML:

LXML ir plaša bibliotēka, kas ātri un ātri analizē HTML un XML dokumentus. Tas var apstrādāt lielu skaitu tagu, HTML dokumentus un iegūt vēlamos rezultātus dažu minūšu laikā - ventajas y desventajas de la educacion a distancias. Mums vienkārši jānosūta pieprasījumi tā jau iebūvētajam urllib2 modulim, kas ir vislabāk zināms ar tā lasāmību un precīziem rezultātiem.

Skaista zupa:

Skaista zupa ir Python bibliotēka, kas paredzēta ātrām apgriešanas projektiem, piemēram, datu nokasīšanai un satura ieguves. Tas automātiski pārveido ienākošos dokumentus Unicode un izejošos dokumentus UTF. Jums nav nepieciešamas nekādas programmēšanas iemaņas, bet HTML koda pamatzināšanas ietaupīs jūsu laiku un enerģiju. Skaista zupa parsē jebkuru dokumentu un dara koks šķērso stuff saviem lietotājiem. Izmantojot šo opciju, var nokopēt vērtīgus datus, kas tiek slēgti nederīgi izveidotā vietnē. Arī skaista zupa veic lielu skaitu skrāpšanas uzdevumu tikai dažu minūšu laikā un iegūst datus no HTML dokumentiem. Tas ir licencēts MIT un darbojas gan Python 2, gan Python 3.

Scrapy:

Scrapy ir slavens atvērtā koda saturs, lai noņemtu datus no dažādām tīmekļa lapām. Tas ir vislabāk pazīstams ar tā iebūvēto mehānismu un visaptverošām funkcijām. Izmantojot Scrapy, jūs varat viegli iegūt datus no liela skaita vietņu un nav nepieciešamas nekādas īpašas kodēšanas prasmes. Tas ērti ietaupa jūsu datus Google diska, JSON un CSV formātos un ietaupa daudz laika. Scrapy ir laba importa alternatīva. io un Kimono Labs.

PHP Vienkāršā HTML DOM Parsētājs:

PHP vienkāršs HTML DOM Parser ir lieliska lietderība programmētājiem un izstrādātājiem. Tas apvieno gan JavaScript, gan Skaistas zupas funkcijas un vienlaikus var apstrādāt lielu skaitu tīmekļa nokasīšanas projektu. Jūs varat nokopēt datus no HTML dokumentiem ar šo metodi.

Web-Harvest:

Web raža ir atvērtā koda Web nokasīšanas pakalpojums, kas rakstīts Java. Tas apkopo, organizē un iztīra datus no vēlamās tīmekļa lapas. Interneta raža pielieto noteiktas metodes un tehnoloģijas XML manipulācijām, piemēram, regulārām izteiksmēm, XSLT un XQuery. Tas koncentrējas uz HTML un XML balstītām tīmekļa vietnēm un no tiem iegūtajiem datiem, neapdraudot kvalitāti. Interneta raža stundu var apstrādāt lielu skaitu vietņu, un to papildina pielāgotas Java bibliotēkas. Šis pakalpojums ir plaši pazīstams ar savām plaši pazīstamajām funkcijām un lieliskām ieguves iespējām. Jericho HTML Parser:

Jericho HTML Parser ir Java bibliotēka, kas ļauj analizēt un manipulēt ar HTML faila daļām

. Tas ir visaptverošs risinājums, un to pirmo reizi uzsāka 2014. gadā Eclipse Public. Jūs varat izmantot Jericho HTML analizatoru komerciālos un nekomerciālos nolūkos.

png

December 22, 2017