Back to Question Center
0

Vai atslēgvārdu izpētes instrumenti Amazones pārdevējiem patiešām ir vajadzīgi manam produktu sarakstam?

1 answers:

Patiesībā katra e-komercijas vai pilņu nosūtīšanas biznesa platforma (piemēram, pati Amazon, kā arī eBay, Alibaba veikals, Walmart uc. ), būtībā ir tādas pašas kā oriģinālās meklētājprogrammas pēc būtības. Tas nozīmē, ka pareiza satura optimizācijas stratēģija ir neatņemama daļa no visiem mazumtirdzniecības panākumiem tur. Tādā veidā precīzi mērķtiecīga un padziļināta atslēgvārdu izpēte ir tieši tas, kas vērš līniju starp tiešām ienesīgu tiešsaistes projektu un absolūto biznesa neveiksmi - heavy equipment machinery appraisals. Tas nozīmē, ka augstas kvalitātes atslēgvārdu izpētes rīki, kas paredzēti Amazones pārdevējiem, kļūst par ārkārtēju nepieciešamību, kas ir nepieciešama tikai, lai izdzīvotu zem tā patiesi izkropļotā tirgus konkurences līmeņa tur, nevis jebkāda veida greznības, kā jūs domājat. Tātad, tālāk es esmu gatavojas parādīt jums pāris diezgan labu atslēgvārdu rīkus Amazon pārdevējiem.

Visi tie ir pārbaudīti un uzticami tiešsaistes palīgētāji, kurus es testēju attiecībā uz savu produktu sarakstu šajā pārpildītajā tirgū. Neuztraucieties vismaz izmēģināt: 1)

Google atslēgvārdu plānotājs

Nav brīnums, šis labais vecais atslēgvārdu izpētes un reklāmu pārvaldības pakalpojums ir spēcīgs optimizācijas rīkkopa, kuru parasti izmanto lielākā daļa ekspertu SEOs. Protams, Google atslēgvārdu plānotājs nav viens no tiem īpaši pielāgotajiem Amazon pārdevēju instrumentiem. Tomēr, runājot par atslēgvārdu izpēti un izpratni par galvenajām produktu meklēšanas tendencēm, atslēgvārdu plānotāja rīks ir tieši tas, kas var dot jums jauku sākumpunktu, lai sāktu, tādējādi parādot jums lielu priekšstatu par visiem potenciāli uzvarošiem un izdevīgiem atslēgvārdiem.Ideālā gadījumā, ja optimizēts pareizi, viņiem jākļūst par jūsu galvenajiem mērķa atslēgvārdiem, lai jūsu Amazon produktu sarakstā veiktu bioloģiskās meklēšanas datplūsmu un tādējādi noteiktu jūsu vispārējās ienākumu gūšanas uzņēmējdarbības iespējas.

Pārdevējs Prime

Ja runa ir par rentablāko atslēgvārdu noteikšanu un jaundzimušo ilgtermiņa produktu meklēšanas kombinācijām, labākie rīki Amazon pārdevējiem. Viss šeit ir pavisam vienkāršs. Un viss, kas jums nepieciešams, ir tikai ievadīt jebkura produkta nosaukuma vai individuālā Amazon ASIN numura - un jūs esat pabeidzis, jo jums ir pieejams vērtīgu atslēgvārdu ieteikumu saraksts, kas jums sagatavots gandrīz bez laika.

AMZ Insight

Tas ir vēl viens labs risinājums jūsu atslēgvārdu pētīšanai un saraksta optimizācijai Amazon. AMZ Insight ir viss Amazones pārdevējiem paredzēto rīku komplekts, precīzāk. Tāpēc šis iespējamais "rīku komplekts" var jums palīdzēt ne tikai ar konkurētspējīgu ieskatu un ilgtermiņa atslēgvārdu ieteikumiem, bet arī, lai atrastu populārākos meklēšanas vaicājumus, novērtētu viņu vidējos meklēšanas apjomus, izmērītu jau saistīto produktu skaitu, kas jau ir indeksēti noteiktu atslēgvārdu, novērtējot pašreizējo atslēgvārdu konkurences līmeni, MPK reklāmas un vēl vairāk.

December 22, 2017