Back to Question Center
0

Semalt: labākie ekrāna skrāpi pakalpojumi uzņēmumiem

1 answers:

Ekrāna skrāpis ir uzlabots pakalpojums, kas palīdz iegūt datus no dažādām tīmekļa vietnēm. Tas pamatā nāk divos izdevumos: Basic ekrāna skrāpji un Professional ekrāna skrāpis. Ekrāna skrāpis ir piemērots iesācējiem un ārštata darbiniekiem, un profesionālais izdevums ir labs uzņēmumiem un top zīmoliem - bb cream lierac premium. Ekrāna skrāpis sastāv no starpniekservera un apstrādā gan HTTP, gan HTTPS pieprasījumus. Tas satur iegultus skriptu dzinējus, un tos var izmantot kopā ar ColdFusion, PHP un Java. Zemāk minēti slavenākie ekrāna skrāpju pakalpojumi datu nokasīšanai .

datu skrāpis (Chrome paplašinājums):

datu skrāpis ir visaptveroša un noderīga skrāpēšanas programma. Tas galvenokārt izvilk informāciju no sarakstiem un tabulām un importē datus XLS, JSON un CSV formātos. Tās apmaksātā versija ir piemērota uzņēmumiem, un jums nav nepieciešamas nekādas programmēšanas iemaņas, lai gūtu labumu no šī spraudņa. Jums vienkārši jāpievieno šis spraudnis savā pārlūkprogrammā Chrome un jāsāk datu noņemšana no vēlamajām tīmekļa lapām.

Web skrāpis (Firefox paplašinājums):

Web skrāpis ir labs lietotājiem Firefox un ļauj izveidot vietnes kartes. Izmantojot šo pakalpojumu, jūs varat viegli pārmeklēt jūsu vietni un nekavējoties uzlabot meklētājprogrammu klasifikāciju. Vienkārši pievienojiet šo paplašinājumu savam Firefox un ērti iegūstiet datus no dinamiskām vietnēm. Tas ir bezmaksas programma, kas piemērota starta veidošanai.

Scrapy:

Scrapy ir vēl viens ekrāna skrāpēšanas pakalpojums, kas izraksta datus no PDF failiem, vietnēm, privātiem emuāriem un attēliem. Tas pārveido to vēlamā formātā un iegūst tev gludus un tīrus rezultātus. Jums vienkārši jāizceļ dati, kurus vēlaties iegūt, un noklikšķiniet uz opcijas "nokasīt", lai sāktu darbu. Scrapy ir pazīstams ar lietotājam draudzīgu saskarni, un jūs varat pievienot jaunas slejas, izmantojot JQuery un XPath. Varat arī ērti kopēt vai eksportēt savus datus uz Google dokumentiem un XSL failu.

Octoparse:

Octoparse ir vislabāk pazīstams ar lietotājdraudzīgu interfeisu un ir spēcīgs ekrāna skrāpšanas pakalpojums. Tas apstrādā gan statiskās, gan dinamiskās vietnes ar sīkdatnēm, AJAX un JavaScript. Jūs varat viegli lejupielādēt datus uz cietā diska un vienlaicīgi izveidot dažādus nokasīšanas uzdevumus. Octoparse var apstrādāt arī ar parolēm aizsargātas vietnes un pagaidu tīmekļa lapas. Izmantojot šo spraudni, varat veikt lielapjoma uzdevumus un iegūt informāciju, izmantojot Octoparse API.

Vizuālais skrāpis:

Vizuālais skrāpis ir vēl viens lielisks ekrāna skrāpšanas pakalpojums ar visaptverošu punktu un klikšķu saskarni, un to izmanto, lai apkopotu datus no dažādām tīmekļa lapām. Jūs varat viegli iegūt reāllaika datus no vēlamajām vietnēm un eksportēt iegūto informāciju kā CSV, JSON, SQL un XML failus. Tas ir piemērots Windows lietotājiem un ļauj jums nokopēt datus no līdz pat 40000 interneta lapām dienā. Vizuālais skrāpis var viegli savākt informāciju no videoklipiem un attēliem un skrāpējumiem, atbilstoši jūsu prasībām. Šī programma ir pieejama gan bezmaksas, gan maksas versijās un ir piemērota uzņēmumiem un lielajiem uzņēmumiem.

Visi šie ekrāna skrāpēšanas pakalpojumi sniedz jums lasāmus un pielāgojamus datus un var vienlaikus apstrādāt vairākus uzdevumus, tādējādi ietaupot laiku un enerģiju.

December 22, 2017