Back to Question Center
0

Vai ir maz zināmu faktu par Amazones rangu, kas varētu kavēt manus panākumus?

1 answers:

Jā, es zinu pāris maz zināmu faktu par Amazones rangu, kas pārāk bieži veido līniju starp apdullināšanas biznesa panākumiem un pilnīgu neveiksmi šajā pārpildītajā tirgū.Es domāju diezgan izplatītu situāciju, kad, iespējams, izmantojat galvenos mērķa atslēgvārdus, kas jūsu produktu saraksta optimizācijai nav pilnībā pareizi. Vai arī, piemēram, ja jūs patiesībā nespējat iegūt visaptverošu produktu sarakstu optimizēt pareizo ceļu, jo īpaši, izmantojot viskonkrētākos uz atslēgvārdiem orientētus laukus. Visas šīs lietas kopā var ne tikai neļaut jums iegūt šo pelnīto reitingu Amazon, bet faktiski var maksāt reālu interneta datplūsmu un galu galā - neto pārdošanu tur. Tātad, turpmāk es rādīšu jums galvenās problēmas, lai jūs varētu izvairīties no tām, vai vismaz ātri viss jāpielāgo tā, lai jebkurš potenciālais negatīvā ietekme uz jūsu Amazon rangu tiktu samazināta līdz minimumam.

Fact 1: Amazon's A9 algoritms norāda nosaukumu kā atslēgvārdu lauku

Pārāk daudzi pārdevēji Amazon uzskata, ka, izvirzot tos pašus atslēgvārdus gan to nosaukumā, gan aizmugures atslēgvārdu lauki ir MUST. Bet viņi visi ir briesmīgi nepareizi. Kāpēc Vienkārši tāpēc, ka Amazon iekšējais algoritms dod precīzu atbilstību katram atsevišķam atslēgvārdam, kas atrodams jūsu produkta nosaukumā vai citur atslēgvārdu laukā - ar tiem, kas meklēšanas lodziņā ieraksta dzīvi pircēji. Un tie, kuri pazīstami ar SEO, to labi zina: dublikātu izmantošana patiešām ir pozitīva.

2. fakts: produkta nosaukuma un atslēgvārdu laukiem ir vienāds svars

Tas ir plaši atzīts krāpšana, kad cilvēki, protams, piešķir lielāku nozīmi produkta nosaukumam, nevis citām jomām vai sadaļām produktu sarakstā. Bet patiesība ir tāda, ka nosaukumu tagiem patiešām ir lielāks svars - protams, kad to novēro Google meklētājprogrammas acīs. Un tas nenozīmē, ka tas pats attiecas uz Amazones rangu. Tie, kas to pašu uzskata par produktu sarakstu labiekārtošanu Amazon, ir nepareizi.

Fakts Nr. 3: garās smailes frāzes nedarīs par atslēgvārdu laukiem

Let's face it - Amazon's A9 meklēšanas ranking algoritms nekad nav meklējis precīzu frāzes atbilstība. Faktiski tā darbojas, apvienojot tikai atsevišķus vārdus, lai nebūtu jātērē jūsu produktu saraksta telpa, ievadot atkārtotus vārdus. Tā vietā jūs labāk vienkārši atbrīvoties no visiem dublikātiem un nodot pārējos atslēgvārdus tīrā un skaidrā loģiskā secībā.To darot, jums būs noteikti lielāka telpa, lai atrastu citus mērķa atslēgvārdus.

Fakts 4: Stemming, komas un plurals Vai Matter

Amazon's A9 veido veidošanos. Es domāju situāciju, kad jūs varat ņemt saknes vārdu un vienkārši pievienot tam dažādus beigu variācijas. Piemēram, "uzturs", "uzturs", "uztura" un tā tālāk. Tātad katrs no šiem atslēgvārdu variantiem tiks uzskatīts par citu individuālu meklēšanas vienumu. Attiecībā uz komatu un, iespējams, jebkādiem citiem pieturzīmju līdzekļiem - Amazon vienkārši ignorē tos visus. Tāpēc nav nepieciešams iztērēt laiku uz jebkādām manipulācijām tur - tie vienkārši nesaņēma nekādu ietekmi uz jūsu rangu Amazon Source .

December 22, 2017