Back to Question Center
0

Kā palielināt pārdošanas apjomu Amazon un kļūt par labāko pārdevēju?

1 answers:

Mūsdienās Amazon ir pasaulē lielākais interneta mazumtirgotājs, kurā varat atrast produktus visās gaumēs. Šī platforma nodrošina lieliskas iespējas gan pārdevējiem, gan trešo pušu pārdevējiem. Ja jums ir gudra pieeja jūsu biznesa attīstībai, Amazon tevi slavē ar lielu ieņēmumu un TOP pozīciju.

Amazon mazumtirdzniecības platformas popularitāte turpina pieaugt katru dienu, piesaistot aizvien lojālākus klientus. Saskaņā ar statistikas datiem vismaz $ 88,000 tiek tērēti katru minūti visā pasaulē šajā platformā. Amazon kā platformu pircēji zīmē platformu, kur viņi var atrast visu, pat vairāk nekā Google - cursos de fotografia en uruguay. Google joprojām ir vērtīgs avots, bet informācijai, nevis produktu pētniekiem.

Ar visu, kas tika teikts, es domāju, ka būs noderīgi dalīties ar jums daži padomi par to, kā palielināt Amazon pārdošanu un uzlabot savu pozīciju pozīcijā. Tātad, ļaujiet mums padziļināti apskatīt šos praktiskos padomus un trikus.

Veidus, kā palielināt Amazon pārdošanas apjomus

Izveidot pozitīvas atsauksmes par Amazon

Nevar novērtēt klientu novērtējumu spēku Amazon. Tie ir galvenā ietekme uz jūsu saraksta rangu Amazones meklēšanas rezultātu lapā un var vai nu uzlabot, vai iznīcināt jūsu optimizācijas centienus. Saskaņā ar nesenajiem nozares rādītājiem, 88% patērētāju apgalvo, ka viņi uzticas tiešsaistes pārskatiem, cik vien tie ir personiskie ieteikumi, un veido lēmumu par pirkumu, pamatojoties uz neseno atsauksmju un zvaigznītes klasifikāciju skaitu un kvalitāti.

Tieši tāpēc jums ir jācenšas radīt kvalitatīvus un dabiskus pārskatus par jūsu produktiem. Atsauksmes ar video saturu vai attēliem varētu radīt brīnumus. Tādēļ iedrošiniet savus pastāvīgos klientus atstāt garas un aprakstošas ​​atsauksmes, lai palīdzētu citiem pircējiem pieņemt pareizu lēmumu. Ja jūs pazīstat vietējos cilvēkus, kuriem patika jūsu produkts, dodieties uz viņiem un jautājiet par atsauksmju atlikšanu.

Tomēr jums jāapzinās, ka Amazon aktīvi cīnās pret nebioloģiskiem vai citiem vārdiem sakot stimulētus pārskatus. Tieši tāpēc jums ir jāpārliecinās, ka visas jūsu produktu atsauksmes ir izveidotas vienādi un izskatās dabiski.

Lai pārvaldītu visas jūsu produktu atsauksmes un vienmēr būtu informēti par negatīvajiem atsauksmēm, šajā nolūkā varat izmantot īpašu izpētes programmatūru.Piemēram, atsauksmes pieci rīki palīdzēs palielināt iesniegto atsauksmju apjomu un nekavējoties reaģēs uz negatīvām atbildēm.

Darbs ar jūsu saraksta optimizāciju un uzlabošanu

Amazon ranking sistēma ņem vērā ne tikai produktu atsauksmes, pārdevēju vērtējumu un cenu, bet arī veidu, kā produktu saraksts tiek organizēts. Tāpat kā Google, jums ir stratēģiski jāiekļauj mērķauditorijas atlases noteikumi nosaukumā, aizzīmes punktos un aprakstā. Amazon piedāvā tirgotājiem iespēju iekļaut produkta nosaukumu ar atbilstošiem meklēšanas nosacījumiem un aprakstošiem vārdiem. Šis Amazon saraksta optimizācijas aspekts atšķiras no Google, kur jums ir jābūt īsam un precīzam nosaukumam ar tikai vienu mērķtiecīgu meklēšanas kritēriju. Tomēr Amazon vēlas vienkāršot gan meklētāju, gan lietotāju meklēšanas procesu, nodrošinot viņiem skaidru produktu aprakstu uzreiz. Amazon ierosina nosaukumā iekļaut šādas produkta funkcijas: zīmols, apraksts, produktu līnija, materiāls, krāsa, lielums un daudzums. Tomēr jūsu virsrakstā nav jāiekļauj cenu un reklāmas saukļi, lai pircēji koncentrētos uz primāro informāciju.

Lai atrastu visatbilstošākos un mērķtiecīgākos jūsu saraksta meklēšanas vienumus, es iesaku jums izmantot Amazon atslēgvārdu rīku, kas īsteno Amazon automātiskās pabeigšanas pakalpojumu, lai atrastu iecienītus populārus ilgi asti atslēgvārdus. Turklāt, izmantojot šo rīku, varat novērtēt katra atlasītā meklēšanas vienuma meklēšanas apjomu. Amazon ir ļoti konkurētspējīga meklēšanas platforma, kurā var kļūt par labāko pārdevēju vai nopelnīt pirkšanas kārtu;

jums ir vajadzīga laba pārdošanas vēsture un konkurētspējīga cenu politika. Amazon nesniedz stingrus noteikumus par to, kā laimēt Buy Box, taču ir daudz faktoru, kas ietekmē jūsu spēju uzvarēt.

Pirmkārt, jums jādara, ir palielināt savu Buy Box atbilstību. Lai to izdarītu, jums vajadzētu būt profesionālam pārdevēja kontam un vismaz trīs mēnešus pārdot savus produktus. Vēl viens veids, kā jūs to varat uzlabot, ir, izmantojot Amazon izpildes pakalpojumus.

Turklāt, lai iegūtu Amazon Buy Box, jums vajadzētu būt augstu veiktspējas līmeni. Augstas veiktspējas līmeni var ietekmēt tādi faktori kā veiksmīgas pārdošanas vēsture, teicami klientu apkalpošanas pakalpojumi, lieliska klientu metrika un piegādes pakalpojumu kvalitāte.

Īpaša uzmanība būtu jāpievērš jūsu iznomātajai cenai (faktiskā produkta cena ar piegādes maksu). Lai saglabātu konkurētspēju savā nišā, jums vajadzētu veikt tirgus niša analīzi vai izmantot īpašus pārvērtēšanas rīkus, piemēram, FeedVisitor vai Teikametricks. Šie rīki palīdzēs jums automātiski kontrolēt saistīto produktu cenas jūsu tirgus nišā. Izmantojot šo rīku, jūs varēsiet veikt visus nepieciešamos grozījumus savā cenu politikā jebkurā laikā, kad redzat, ka kāds nodrošina cenu pazemināšanu, tad jums ir.

Pay Per Click Advertising uz Amazon

Ja jūs vēlaties palielināt savu peļņu Amazon, izmēģiniet Amazon sponsorētu produktu programmu. Tas palīdzēs jums parādīt savus materiālus zem meklēšanas rezultātiem, labajā slejā vai detalizētās informācijas lapās. Amazon PPC ir labs veids, kā tiešsaistes tirgotājiem nopirkt pozīciju Amazon meklēšanas rezultātu TOP. Saskaņā ar šo programmu, tirgotājam būtu jāmaksā katru reizi, kad klients noklikšķina uz viņa reklāmas meklēšanas rezultātos. Jo konkurētspējīgāka niša, no kuras jūs mazumtirdzniecības veikalā, jo augstāka klikšķa cena jums būs jāmaksā.

Mārketinga pakalpojumi Amazon platformā

Šādas saziņas metodes ar klientiem kā tiešie zvani un e-pasta mārketings ir aizliegti Amazon. Tomēr tas nenozīmē, ka jūs nevarat izmantot citas reklāmas metodes, lai piesaistītu pircējus savam Amazones veikalam. Lai to sasniegtu, varat izmantot emuāru publicēšanu un sociālo mediju mārketingu. Turklāt jūs varat izveidot savu emuāru, kas ir saistīts ar jūsu uzņēmumu. Platformas, piemēram, Quora, Hubpages un Go raksti, ir lieliska vieta, kur rakstīt satura gabalus ap tēmu, kur jūs varat atstāt saiti Amazones veikalā.

December 22, 2017