Back to Question Center
0

Vai ir saprātīgi pieņemt darbā Amazon tirdzniecības konsultantu?

1 answers:

Tiešsaistes tirgotājiem, kuriem ir pieredze e-komercijas biznesā, bieži rodas problēmas, uzsākot produktu Amazon. Kā jūs zināt, teorija atšķiras no prakses. Tāpēc parasti nepietiek, lai izpētītu teoriju no Amazon rokasgrāmatām un konsultācijām. Jums nepieciešams kāds, kas zina, kā Amazon klasifikācijas sistēma darbojas ar pirmās puses pieredzi. Tāpēc ir pamatoti meklēt ekspertu konsultācijas.

Galvenie iemesli, kādēļ Amazon tirgotāji meklē pārdošanas konsultantus, ir šādi:

  • pārdevēji nevēlas atstāt savu naudu uz galda, jo viņu satiksmei ir zems procents sarakstā;
  • komersantiem nav Amazon klātbūtnes un vēlas, lai viņu produkti būtu redzami potenciālajiem klientiem;
  • , ja Amazones produktu jau eksistē citi uzņēmumi un tālākpārdevēji;
  • , kad tirgotāji saprot, ka tie nedarbojas tik labi, kā tas varētu būt - nivea protect and bronze sun cream.

Visus šos jautājumus var atrisināt. Tomēr jums ir nepieciešams pavadīt kādu laiku, lai pētītu un analizētu jūsu pašreizējo Amazon klasifikāciju. Tad jums ir jāizveido soli pa solim mārketinga kampaņa, kas īsteno daudzus rīkus un optimizācijas trikus. Tam ir vajadzīgas dažas specializētas zināšanas un pieredze.

Ir dažādi priekšrocības un trūkumi, pārvaldot savu Amazon kanālu. Tomēr tie visi ir saistīti ar diviem uzņēmējdarbības principiem - laiku un naudu. Jums pašam jāpavada vairāk laika, lai izveidotu mārketinga kampaņu. Tad jūs domājat, cik daudz naudas jūs varat veikt ar labi optimizētu Amazon sarakstā. Tomēr tomēr jums ir jāaprēķina, cik daudz naudas jūs varat zaudēt laika dēļ, kad jūs mest, īstenojot visas optimizācijas stratēģijas, lai jūsu Amazon bizness. Nav laika starp naudas un viduslaiku, kad runa ir par biznesa attīstību. Tāpēc lielākā daļa uzņēmumu nolemj paļauties uz profesionāliem Amazon tirdzniecības konsultantiem, lai ietaupītu savu laiku un naudu.

Šajā rakstā mēs apspriest galvenos iemeslus, kāpēc labāk sadarboties ar Amazon tirdzniecības konsultantu, nevis pārvaldīt savu biznesu savā vārdā.

Galvenie iemesli pieņemt darbā Amazon tirdzniecības konsultantu

Sadarbojoties ar Amazon tirdzniecības ekspertu, jūs varat izlaist mācīšanās līkni

Ir vairāki procesi, veidnes un individuālas pieejas profesionālas konsultāciju grupas izmanto, lai palīdzētu klientiem palaist un optimizēt savus produktus Amazon. Vairums no šīm procedūrām nekad nav bijušas apspriestas iepriekš. Tātad, jūs nevarat atrast jebkādu ar to saistītu informāciju internetā. Daudzas no šīm metodēm tiek veiktas tikai vienu reizi optimizācijas procesā vai gadījumā, ja kaut kas noiet greizi. Jums nav jāiet vērā katras pieejas detaļas, jo viss jums tiks darīts. Jūsu pārdošanas konsultanti pārvaldīs visas pusdienas un novērsīs jebkādas pastāvošās problēmas, piemēram, reitingu kritumu, klientu problēmas, izpildi un tā tālāk.Viņi izmantos visas iespējamās iespējas un risinās problēmas, kas saistītas ar bērniem.

Profesionālie Amazon tirdzniecības konsultanti nodrošinās jūs ar labāko praksi un efektīviem rīkiem

Tirgotājiem, kuri pārvalda Amazon kontus savā vārdā, parasti nav laika pētniecībai un uzņēmējdarbības attīstībai, jo tie ir iesaistot visas ikdienas darbības, piemēram, piegādes apstrādi, klientu atbalsta pakalpojumus un citu zīmola īpašumu pārvaldīšanu. Tādējādi varētu būt grūti saglabāt jaunāko informāciju par visiem jauninājumiem tirgū un nozares attīstību. Tātad, jums ir nepieciešama persona, kas pastāvīgi pārrauga Amazon tirgu un zina visas meklēšanas un PPC algoritmu īpatnības, platformas iespējas un tā tālāk.Amazon pārdošanas konsultants palīdzēs jums koriģēt savu biznesu ar visiem šiem e-komercijas biznesa jaunumiem un aizsargāt jūsu uzņēmumu no zaudējumiem un reitingu kritumiem. Turklāt Amazon eksperts var noteikt, kā šīs izmaiņas varētu palīdzēt jūsu uzņēmumam.

Amazon pārdošanas eksperts palīdzēs jums rīkoties ar jūsu Amazon biznesa kontu un dod laiku koncentrēties uz galvenajiem uzņēmējdarbības aspektiem un ražošanas jautājumiem

Vairums uzņēmumu, jo īpaši lielie, izmanto Amazon kā papildu tirgu, lai pārdotu savu stuff. Tātad viņi vairāk koncentrējas uz ražošanas jautājumiem un primārajām vietnēm, piemēram, pašu tīmekļa avotu vai bezsaistes veikalu. Ir grūti vienlaikus pārvaldīt un palielināt dažādus pārdošanas, izplatīšanas un mārketinga kanālus. Tomēr jums vajadzētu saprast, ka Amazon uzņēmumam ir nepieciešams laiks un ieguldījumi, dažreiz pat vairāk, nekā jums ir jāiegulda, strādājot bezsaistes biznesā.

Veiksmīgas kompānijas nekad neuztraucas par lauriem, kad runa ir par uzņēmējdarbības attīstību. Vienmēr ir daži jauni paņēmieni, kurus izmēģināt, daži jauni ieviešanas uzlabojumi, dažas jaunas palaišanas versijas un tendences, kas jāņem vērā. Pārtikušie uzņēmumi pat nevar pat apstāties, jo tas var novest pie naudas zaudēšanas. Viņi vienmēr ir ceļā, lai atrastu jaunas pieejas, lai samazinātu izmaksas un palielinātu peļņu. Uzņēmējdarbības attīstība ir visefektīvākais veids, kā samazināt izmaksas un novirzīt vairāk potenciālo klientu. Tātad tālredzīgie komersanti gudri jāpiešķir savs laiks un resursi.

Jums ir jāpievērš vairāk laika stratēģiskai uzņēmējdarbībai un produktu attīstībai nekā produkta barotņu cīņai un lasīšanai par jaunākajām Amazones stratēģijām. Izmantojot profesionālos Amazon pārdošanas konsultāciju pakalpojumus, varat koncentrēties uz primārajām un būtiskajām lietām, savukārt citus aspektus pārvaldīs profesionāļi.

Pēdējās domas

Apkopojot visu, ko es minēju iepriekš, varu teikt, ka ir pieņemami un rentabli pieņemt darbā Amazon pārdošanu konsultants, jo īpaši, ja jūs mazumtirdzniecības savus produktus vairākās vietās. Neatkarīgi no tā, vai jūs plānojat uzlabot savu Amazones sarakstu vai pielāgot pay-per-click reklāmu kampaņu, jūs iegūsit vairāk, sadarbojoties ar pieredzējušiem profesionāļiem, nevis darot to pats. Turklāt jūs varēsiet atbrīvot laiku sava biznesa attīstībai un uzlabošanai.

December 22, 2017