Back to Question Center
0

Kā rangs labi uz Amazon un kļūt par veiksmīgu pārdevēju tur?

1 answers:

Pieņemsimies, ka - ja vēlaties saprast, kā pareizi rast Amazon kā patiešām veiksmīgu pārdevēju, jums jāuzņemas šāds apgalvojums par pašsaprotamu. Es domāju, ka pārāk daudz e-komercijas un SEO kopienas locekļu (un pat lielapjoma pārdevēju) bieži ignorē milzīgas iespējas - koncentrējoties tikai uz Google meklētājprogrammu. Protams, tas ir pasaules meklēšanas gigants. Bet lieta ir tāda, ka, ja jūs pārdodat Amazon, šim pārblīvētajam tiešsaistes tirgum vajadzētu būt daudz svarīgākam, nevis jebko citam. Kāpēc Galvenokārt tāpēc, ka tieši tad, kad tiek meklēti pārdošanas produkti, Amazon ir kaut kas aptuveni trīs reizes lielāks meklēšanas apjoms. Iespaidīgs, vai ne? Tātad, zemāk es eju dalīties praktiskas zināšanas, lai jūs varētu uzzināt, kā labi novērtēt Amazon, lai beidzot kļūtu par patiešām veiksmīgu mazumtirdzniecības tirgotāja tirgu.

Kā rangs labi Amazon

Vispirms apskatīsim galvenās atšķirības starp rangu lielākajās meklētājprogrammās (piemēram, Google pati), un kā rangs labi uz Amazon - ņemot mērogā.

Reklāmguvumi un lietotāju apmierinātība

Vispirms Google un Amazon daudzveidības galvenais aspekts ir tāds, ka lielākā meklētājprogramma galvenokārt ir paredzēta reklāmu pārdošanai, nodrošinot ātras atbildes un padarot to saprātīgu lai atgrieztos atkārtotai meklēšanai, lai jūs veiktu vairāk meklēšanu, un galu galā - vairāk klikšķu uz reklāmām. Tā rezultātā Google veiksmes rādītāji tiek apgriezti galvenokārt pēc vidējā apmeklējuma apmeklējuma laika, kā arī par vidējo klikšķu skaitu. Tomēr tajā pašā laikā Amazon galvenokārt pievēršas tam, lai iegūtu vairāk ieņēmumu vai bruto peļņas, ko mēra katram pircēja pieprasījumam par konkrētu produktu, kas tiek pārdots tur.Tas nozīmē, ka Amazon visdrīzāk pārorientē savus meklēšanas rezultātus tā, lai vairāk potenciālie klienti tiktu veiksmīgi pārveidoti reālajos pircējos. Tāpēc, ja vēlaties uzzināt, kā vairāk pārdot Amazon, vispirms koncentrējoties uz reklāmguvuma uzlabošanu.Vienkārši tāpēc, ka, ņemot vērā A9 meklēšanas rangu algoritmu, vairāk reklāmguvumu nozīmē piešķirt vairāk naudas Amazon e-komercijas biznesa platformai.

Amazon veiktspējas un atbilstības faktori

Visbiežāk galvenie Amazon ranking faktori ir sadalīti divās dažādās kategorijās - darbības rādītāji un faktori atbilstība. Un šeit mēs beidzot nākam uz punktu - jums vajadzētu skaidri noteikt atšķirību starp šiem diviem faktoriem, lai saprastu, kā labi novērtēt Amazon. Šeit tie ir.

  • Veiktspējas faktori - viss par galvenajiem darbības rādītājiem (pats reklāmguvumu līmenis, kā arī produktu cena un attēli) patiesībā nav pārāk sarežģīti. Vienkārši sakot, katrs no šiem faktoriem sniegs spēcīgu signālu Amazonam, ka jūsu produkts, visticamāk, labi pārdosies, kad būs labi.
  • Atbilstības faktori - šī kategorija apzīmē galvenās jomas, kuras A9 sarakstā izmanto jūsu produktu lapās, lai noteiktu, vai jūsu produkts ir patiešām atbilstošs lietotāju meklēšanai. Tālāk ir minēti galvenie jūsu ieraksta elementi, kas tiek atzīti par galvenajiem svarīgākajiem faktoriem: produkta nosaukumam, zīmolam, bullet punktu skaitam, produkta aprakstam, aizmugures meklēšanas nosacījumiem, pārdevēja vārdam, iestatījumam, ikdienas procesam, filtra laukiem, klientu atsauksmēm, kā kā arī jūsu vispārējais pārdošanas līmenis Source .
December 22, 2017