Back to Question Center
0

Semalt: Izmantojot Python Lai Scrape Websites

1 answers:

Web tīrīšana, kas definēta arī kā tīmekļa datu iegūšana, ir datu iegūšanas process no tīmekļa un eksportējot datus izmantojamos formātos. Lielākajā daļā gadījumu šo metodi izmanto tīmekļa pārziņi, lai iegūtu lielu daudzumu vērtīgu datu no tīmekļa lapām, kur nokasītie dati tiek saglabāti Microsoft Excel vai vietējā failā.

Kā nokopēt vietni ar Python

Iesācējiem Python ir viena no plaši izmantotajām programmēšanas valodām, kas ļoti uzsver koda nolasāmību - wolldecken gnstig. Pašlaik Python darbojas kā Python 2 un Python 3. Šī programmēšanas valoda ietver automātisku atmiņas pārvaldību un dinamisko tipa sistēmu. Tagad Python programmēšanas valoda ietver arī kopienas attīstību.

Kāpēc Python?

Datu iegūšana no dinamiskām vietnēm, kurās nepieciešama pieteikšanās, ir ievērojams izaicinājums daudziem tīmekļa pārziņiem. Šajā izšūšanas apmācībā jūs uzzināsit , kā nokasīt vietni , kurai nepieciešams pieslēgšanās pilnvarojums, izmantojot Python. Šeit ir soli pa solim sniegts norādījums, kas ļaus jums efektīvi pabeigt skrāpšanas procesu.

1. solis: Tīmekļa vietnes izpēte

Lai iegūtu datus no dinamiskām vietnēm, kurām nepieciešama pieteikšanās autorizācija, jums ir jāorganizē nepieciešamā informācija.

Lai sāktu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz "Lietotājvārds" un atlasiet opciju "Pārbaudīt elementu". "Lietotājvārds" būs atslēga.

Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas "Parole" un izvēlieties "Pārbaudīt elementu".

Meklēt "authentication_token" zem lappuses avota. Ļaujiet jūsu slēptajam ievades tagam būt jūsu vērtībai. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka dažādās vietnēs tiek izmantotas dažādas slēptās ieejas atzīmes.

Dažās tīmekļa vietnēs tiek izmantota vienkārša pieteikšanās forma, bet citas izmanto sarežģītās veidlapas. Gadījumā, ja strādājat ar statiskām vietnēm, kurās izmantotas sarežģītas struktūras, pārbaudiet pārlūkprogrammas pieprasījumu žurnālu un iezīmējiet nozīmīgas vērtības un atslēgas, kas tiks izmantotas, lai pieteiktos vietnei.

2. solis: pierakstieties savā vietnē

Šajā solī izveidojiet sesijas objektu, kas ļaus jums veikt pieteikšanās sesiju atbilstoši visiem jūsu pieprasījumiem. Otra lieta, kas jāapsver, ir iegūt "csrf pilnvaru" no mērķa tīmekļa lapas. Žetons palīdzēs jums pieteikšanās laikā. Šajā gadījumā izmantojiet XPath un lxml, lai ielādētu marķieri. Veiciet pieteikšanās fāzi, nosūtot pieprasījumu uz pieteikšanās URL.

3. solis: noņemšanas dati

Tagad jūs varat iegūt datus no mērķa vietnes. Izmantojiet XPath, lai identificētu mērķa elementu un iegūtu rezultātus. Lai apstiprinātu savus rezultātus, pārbaudiet rezultātu statusa koda formu katram pieprasījumu rezultātam. Tomēr, pārbaudot rezultātus, jūs neinformē, vai pieteikšanās fāze bija veiksmīga, bet darbojas kā rādītājs.

Lai nokastu ekspertus, ir svarīgi atzīmēt, ka XPath vērtējuma atdeves vērtības atšķiras. Rezultāti ir atkarīgi no XPath izteiksmes, ko vada gala lietotājs. Zināšanas par Regulāro izteiksmju izmantošanu XPath un XPath izteiksmju ģenerēšana palīdzēs jums iegūt datus no vietnēm, kurās nepieciešama autorizācija.

Ar Python jums nav nepieciešams pielāgots dublējumplāns vai jāuztraucas par cietā diska crashing. Python efektīvi izraksta datus no statiskām un dinamiskām vietnēm, kurām ir nepieciešama autorizācija, lai piekļūtu saturam. Izmantojiet savu tīmekļa nokasīšanas pieredzi uz nākamo līmeni, instalējot Python versiju savā datorā.

December 22, 2017