Back to Question Center
0

Kādas ir visbiežāk sastopamās kļūdas A9 meklētājprogrammu optimizācijā?

1 answers:

Tas var šķist neuzmanīgs, bet e-komercijas pircēji var atrast tieši to, kas tiem nepieciešams - tikai tad, ja jūsu produktu sarakstā ir visi nepieciešamie meklēšanas nosacījumi, kas ir cieši saistīti ar potenciālā pircēja aizpildītu meklēšanas vaicājumu. Bet, ņemot vērā, ka lielākā daļa atslēgvārdu optimizācijas metožu darbojas gandrīz tādā pašā veidā, Amazon A9 Search Engine Optimization ir ļoti atšķirīga pieeja šim procesam.Tas nozīmē, ka bieži tiek konstatētas kļūdas, par kurām daudzi Amazones pārdevēji joprojām nezina. Tāpēc es tālāk izdzēsīšu šo mystery A9 Search Engine Optimization un rādītu visbiežāk sastopamās problēmas, kas saistītas ar atkārtotām kļūdām, ko radījuši pārāk daudzi tiešsaistes uzņēmēji, kuri pārdod savus produktus šajā pārpildītajā tirgū - erste neue wohnung checkliste festival.Tātad, iesimies!

Amazon's A9 meklētājprogrammas optimizācija

Kļūda viens: backend Meklēšanas nosacījumi

Lieta ir tā, ka pārāk daudzi pārdevēji Amazon uzskata, ka A9 meklētājprogrammas optimizācija ir vismazāk svarīgie lauki to produktu saraksta aizmugures daļā, kurā ir pārējie galvenie mērķa atslēgvārdi (kuri patiesībā nav atraduši vietu ražojuma nosaukumā vai apraksta sadaļā).Un viņi visi ir briesmīgi nepareizi. Tātad, ja jūs vēlaties pilnībā izmantot savu atslēgvārdu optimizāciju savam produktu sarakstam, šeit ir vispiemērotākais produkta lapas optimizēšanas veids (samazinot svarīguma secību):

1) produkta nosaukums;

2) bullet punktu saraksts;

3) Aizmugures meklēšanas nosacījumi;

4) Produkta apraksts.

Tas ir tas!

Kļūda divi: Viss vienā vietā

Es domāju šeit, ka starp visbiežāk sastopamajām kļūdām ar meklētājprogrammu optimizāciju A9 ir diezgan izplatīta situācija, kad pārdevējs uzliek lauvas daļu no galvenās mērķa atslēgvārdi - tikai vienā vietā, nevis viss tiek sadalīts piecās līnijās. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams piešķirt visu šo 250 rakstzīmju nevienam atsevišķam laukam neatkarīgi no tā, cik liela nozīme jūs tam piešķirat.

Tāpēc, koncentrējoties tikai uz vienu līniju, vienkārši nozīmē, ka jūs iztērējat 80% no atlikušajām atslēgvārdu iespējām.

Kļūda trīs: vienlaicīgi lietojot vārdus

Saskaņā ar Amazon, nav nepieciešams dublēt jebkuru jūsu satura daļu, kas jau ir atrodama citos jūsu produktu saraksta atribūtos. Tas nozīmē, ka jebkura dubultā izmantošana jūsu galvenajiem mērķa atslēgvārdiem - ir nekas cits kā izšķērdēt šo vērtīgo vietu. Galu galā, precīzāk un saprātīgāk apstrādājot jūsu produktu sarakstu optimizāciju, tiks atvērti vārdi, lai iegūtu lielāku skaitu vai indeksētu un sakārtotu atslēgvārdus, lai jūs gūtu labumu no. Vienkāršāk sakot, šeit viss, kas jums nepieciešams, ir tikai vienu reizi minēt katru galveno mērķa atslēgvārdu (tas noteikti būs pietiekami), un brīvi pāriet uz nākamās produkta lapas sadaļu aizpildīšanu, kam nepieciešams optimizēt pārējos precīzi orientētos meklēšanas vienumus.

December 22, 2017