Back to Question Center
0

Vietnes skrāpju pakalpojums, ko paskaidroja Semalt

1 answers:

A vietas skrāpis r ir programmas veids, funkcija ir kopēt saturu no ārējās vietnes un izmantot to. Vietnes skrapperiem būtībā ir tādas pašas funkcijas kā tīmekļa rāpuļprogrammām. Abas šīs programmas darbojas, lai indeksētu tīmekļa vietnes - altalena scivolo giardino degli. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka tīmekļa rāpuļprogrammas ir atbildīgas par visu tīmekli, bet vietnes skrāpētāja galvenais mērķis ir mērķēt uz norādītajām vietnēm.

Programmas mērķis atspoguļot saturu no citas vietnes ar galveno mērķi - gūt ieņēmumus, bieži vien pārdodot lietotāja datus un reklāmas. Tomēr ir svarīgi, lai skrāpšanas pakalpojumu sniedzējs izveidotu uzraudzības pakalpojumu mērķa lietotāja vietnei un nodrošinātu, ka skrāpēšanas iestatīšana vienmēr ir pieejama apkopes.

XML, CSV, HTML

Vietnes skrāpi var lejupielādēt jebkāda veida datus, pat no visām vietnēm. Šī iespēja lielā mērā ir atkarīga no lietotāja specifikācijām un pašas programmas. Pēc lejupielādes programmatūra pēc tam seko saitēm uz citu ārējo saturu tālākai lejupielādei. Programmatūra var saglabāt lejupielādēto failu tipus dažādos formātos, piemēram, HTML, CSV vai XML failos. Populārākajam vietņu skrāpim ir papildu iespēja, kas ļauj lietotājam eksportēt failus uz saderīgu datu bāzi.

Content scraping

Šī ir nelikumīga tehnika, kā zagt oriģinālo saturu no zināmas vai likumīgas tīmekļa vietnes un ievietot to pašu saturu citai vietnei, neiegādājot attiecīgās atļaujas no satura īpašnieka. Vienīgais nodoms ir izlaist nozagto saturu kā oriģinālu saturu, ja tas nav piešķirts īpašniekam.

Vietnes nokasīšanai ir daudzas funkcijas; visbiežāk sastopama plaģiāts un datu zādzība. Turklāt tas lietotājiem atvieglo iekļaušanu noņemtajos datos no citām tīmekļa vietnēm. Tīmekļa vietne, kas sastāv no skrāpēta satura no citām vietnēm, ir pazīstama kā skrāpju vietne .

Vairākas skrāpju vietas tiek mitinātas visā pasaulē. Agrāk dažās no skrāpju vietnēm tika lūgts nojaukt jebkuru ar autortiesībām aizsargātu materiālu, bet tā vietā, lai to nojauctu, viņi vienkārši pazūd vai pārslēdz domēnu.

Vietņu skrāpju piemēri

Vispasaules tīmeklis vienmēr palielina kvalitāti un datu apjomu, kā rezultātā datu entuziasti meklē alternatīvas ieguves platformas dati no tīmekļa. Tehnoloģiskie sasniegumi ir atvieglojuši dažāda veida vietņu skrāpi izstrādi, lai iegūtu datus no vēlamās vietnes.

Mūsdienās tīklā ir daudz dažādu vietņu skreperu. Daži no labākajiem vietnes skreperiem, kas ir viegli pieejami tirgū šodien, ir arī Wget, skrāpis, Web satura nosūcējs, Scrape kazas, Web Scraper Chrome paplašinājums, Spinn3r, ParseHub, Fminer uc.

Tomēr ir arī citi objektu skrāpšanas veidi . Tajos ietilpst meklētājprogrammu izveide un fragmentu parādīšana SERPs, tīmekļa vietnes satveršanas un tā pārformatēšana, lai izveidotu personalizētu tīmekļa direktoriju, iegūstot krājumu procesu no vienas vietnes un parādot to vienā citā vietnē.

December 22, 2017