Back to Question Center
0

Apify: gudrākais veids, kā izvilkt tīmekļa vietnes - Semalt Expert

1 answers:

Web nokasīšana ir datu automātiskās datu ieguves process vai informācijas vākšana no Pasaules tīmeklis. Ir daudz datu savācēju, bet Apify ir visprecīzākais un spēcīgākais pakalpojums.

Apify ir uzlabots web skrāpis un automatizācijas programmatūra - stick 50w subtank mini. Tas satver informāciju no dažādām vietnēm un to organizē dažu minūšu laikā. Jūs varat apkopot un strukturēt datus, izmantojot šo rīku. Ja vēlaties noslaucīt informāciju no modes vietnes, Apify organizēs informāciju, pamatojoties uz krāsām, cenām un produktu izmēriem. Daži no tā galvenajiem ieguvumiem ir aprakstīti zemāk:

1. Gudrs veids, kā iegūt vietni:

Ar Apify jums nav nepieciešams izveidot izklājlapas manuāli. Šis rīks automātiski augšupielādē izklājlapas savā CRM. Tas izmanto API, lai iegūtu datus no visas vietnes. Apify izveido augstas kvalitātes datus par laika prognozi, produktu cenām un mārketinga stratēģijām. Tā arī pārmeklē jūsu tīmekļa lapas un uzlabo vietnes klasifikāciju.

2. Piemērots visiem:

Apify ir piemērots programmētājiem, bez kodētājiem, uzņēmumiem, ārštata tulkiem, žurnālistiem, tīmekļa pārziņiem, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un datu analītiķiem. Kā studentu, jūs varat izmantot Apify, lai savāktu informāciju par savu pētniecības projektu. Šī tīmekļa vietnes skrāpēšana r ir laba gan jaunajiem, gan top zīmoliem. Tas palīdz mums uzraudzīt konkurentu vietnes un izstrādāt jaunas uzņēmējdarbības un mārketinga stratēģijas.

3. Lielisks rīks, lai veiktu vairākus uzdevumus:

Apify palīdz izveidot jaunas biržas vietnes, veidot lidojumu rezervēšanas progr, analizēt nekustamā īpašuma tirgus, skrāpējumiem produktu atsauksmes un veic daudzus citus uzdevumus. Patiesībā jūs varat veikt gan datu ieguves, gan tīmekļa pārmeklēšanas uzdevumus ar šo pakalpojumu un dažu minūšu laikā iegūt informāciju par kļūdām.

4. Smart Processing:

Apify API automātiski atrod un izraksta jums noderīgus datus. JSON parasti tiek izmantots kā transporta uzglabāšanas mehānisms starp klientu un tīmekļa serveri. Tas arī informēs jūs par pašreizējām mārketinga tendencēm un sniegs atsauksmes par datu kvalitāti. Lai atrastu labus robotus internetā, varat izmantot meklēšanas API opciju. Filtrējiet datus un izveidojiet atsevišķus produktu sarakstus.

5. Dažādi IP opcijas:

Viena no Apify galvenajām iezīmēm ir tā, ka tā nodrošina daudzveidīgas IP opcijas. Jūs varat parakstīties uz savu profesionālo plānu un anonīmi darboties tīklā. Vienlaikus varat piekļūt simtiem unikālu IP adresi un veikt vairākus rāpuļprogrammas un datu iegūšanas uzdevumus.

6. Savienojiet Apify ar savām iecienītākajām lietojumprogrammām:

Atšķirībā no citiem parastiem tīmekļa nokopēšanas rīkiem , Apify var savienot ar jūsu iecienītāko tīmekļa lietotni. Tas ir noderīgs arī programmētājiem un palīdz tiem apstrādāt un analizēt pārmeklēšanas rezultātus. Ar Apify varat iegūt ieskatu par vietnēm un saņemt paziņojumus. Jūs varat lejupielādēt lietotni savā viedtālrunī un veikt uzdevumus jebkurā laikā un vietā.

7. Pilnvērtīgas funkcijas:

Jums vienkārši jāpasaka, ko vēlaties pārmeklēt vai nokasīt, Apify automātiski izpildīs savus uzdevumus. Izmantojot šo pakalpojumu, jūs varat iegūt vietnes un emuārus ar sīkdatnēm, novirzīšanām un AJAX. Jums nav nepieciešams instalēt pārlūkprogrammu spraudni. Apify ir laba importa alternatīva. Io, Octoparse, Uipath, ekrāna skrāpis un Kimono Labs.

December 22, 2017