Back to Question Center
0

Semalt piedāvā Cool Web rāpuļprogrammu un Auto Post spraudni WordPress

1 answers:

Skrāpi ir jauns WordPress spraudnis, kas var kopēt datus no visu veidu vietām uz jūsu WordPress mājas lapā tik reižu, cik vēlaties. Tā var arī ievietot saturu savā emuārā automātiski.

Šis spraudnis ir daudz efektīvāks nekā lielākā daļa datu nokasīšanas programmatūras, un tai ir arī daudzas labākās īpašības, un vissvarīgākās ir izklāstītas turpmāk:

Vienkārša no lietošanas

skrambas ir ļoti viegli izmantot, un tai nav vajadzīgas nekādas programmēšanas iemaņas vai pieredze - navy pink fascinator hat. Faktiski tā ir paredzēta lieliskai lietotāja pieredzei. Jums pat nav nepieciešama nekāda API. Jums ir tikai jāplāno savs uzskrūvēšanas pieprasījums, un tas darbosies autopilotā 24 stundas diennaktī, tāpat kā robots.

Prasības

Tas darbojas ar minimālajām prasībām, tāpēc praktiski visi hostinga pakalpojumu sniedzēji to atbalsta. Tā vienmēr ir gatava iet. Tam nav nepieciešama ilgstoša konfigurācija.

Daudzuzdevumu izpilde

Pieteikums var rīkoties ar saturu no vairākām vietnēm, neierobežojot to vienlaikus. Jums būs liels ieguvums, ja jums vajadzēs noņemt vairāk nekā 100 tīmekļa lapu katru dienu. Jums ir nepieciešams to iestatīt tikai vienu reizi, un tas viss ir. Bot turpinās strādāt 24 stundas diennaktī fonā. Jūsu vietne vienmēr būs aktuāla.

Spēja ievietot saturu savā emuārā

Vēl viens pārsteidzošs šī spraudņa iezīme ir tā spēja formatēt nokasīto saturu un ievietot to savā emuārā atkarībā no jūsu norādījumiem. Tieši tāpēc tam ir vairākas automātiskās emuāra veidošanas iespējas. Ja jums ir cilvēki, kuri regulāri apmeklē jūsu emuāru, lai saņemtu informāciju, ar šo rīku jūsu emuārs tiks atjaunināts tik bieži, cik vēlaties.

Tā atbalsta visa veida ierīces

Programmu var izmantot jebkurā ierīcē. Jūs varat piekļūt sava informācijas panelim viedtālrunī, planšetdatorā un pat datorā. Ar to jūs varat nokasīt saturu ceļā.

Tam ir iespēja noņemt tekstu no attēliem

Dažreiz dažiem attēliem ir teksts, kas tos iestrādāts kā etiķeti. Piemēram, lai novērstu satura zādzību, dažas vietnes iezīmē visus savus attēlus. Skrāpi var iegūt attēlu un noņemt visu tekstu no tā.

Matemātiskā aprēķināšana

Pēc skaitlisko datu nokasīšanas tā spēj veikt uz tiem dažus matemātiskus aprēķinus, un tā var arī parādīt rezultātu. Tas palīdzēs veidot labu statistiku. Piemēram, ja jūsu vietnē tiek parādītas pašreizējās krājumu vērtības, jūs, iespējams, vēlēsities aprēķināt un parādīt procentuālo pieaugumu vai samazinājumu to krājumu vērtībā, kuru cenas mainās.

Tātad, jums ir nepieciešams tikai definēt spraudni, tas ne tikai slaucīs jaunās cenas, bet arī aprēķinās un parāda procentuālās izmaiņas.

Saderība ar visām galvenajām pārlūkprogrammām

Tas ir saderīgs ar visām lielākajām pārlūkprogrammām, piemēram, Microsoft Edge, Google Chrome, Safari un Mozilla Firefox. Jums nebūs saderības problēmas.

Regulāra atjaunināšana

Neraugoties uz efektivitātes līmeni, to regulāri atjaunina. Tas tika uzsākts 2016. gada 23. novembrī, un tas tika atjaunināts vairākas reizes. Faktiski pēdējo reizi to atjaunināja 2017. gada 23. oktobris.

Visbeidzot, spraudnis ir piemērots dažādiem lietojuma gadījumiem. Dažas izmantošanas gadījumi ir šādi:

  • Jaunākās valūtas informācijas skrāpēšana;
  • Jaunākās laika prognozes nokrejošana;
  • ārštata darba vietu saraksti;
  • Restorānu un to atrašanās vietu sagrābšana;
  • informācijas izkraušana lidostās un to lidojumu grafikos;

Patiesībā to var izmantot daudziem uzskrūvēšanas uzdevumiem. Iepriekš minētie uzdevumi ir tikai neliela daļa no tā, ko var rīkoties. Ir arī svarīgi norādīt, ka visas iepriekš aprakstītās īpašības nav vienīgās skrāpju īpašības. Tātad, izmēģiniet spraudni šodien, un jūs, iespējams, vēlreiz nepieprasīsiet citu tīmekļa nokasīšanas rīku !

December 22, 2017