Back to Question Center
0

Kā padarīt jūsu Amazon produktus labi iegādājamus?

1 answers:

Ja jūs domājat, ko pārdot Amazon 2018.gadā, šis raksts jums būs interesants. Šeit mēs apspriedīsim veiksmes noslēpumus Amazon un priekšmetus, kas dos jums peļņu - criar sites gratis portugues hospedagem gratis. Turklāt mēs apskatīsim galvenās problēmas, pārdodot Amazon, lai palīdzētu jums izvairīties no izplatītām kļūdām.

Kā izpētīt daudzsološos produktus pārdot Amazon?

Jūsu Amazon biznesa attīstības apakšējā rindā jums ir jāatrod produkti, kas varētu būt rentabli un labi iegādāti. Tas ir ļoti atbildīgs solis, kas prasa laiku un centienus. Par laimi, Amazon sniedz daudz datu, kas jums nepieciešams, lai sāktu darbu.

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir pārbaudīt, vai šī vai šī prece padara jūs kā pārdevēju ienesīgu. Jums vajadzētu iet caur tādiem aspektiem kā pārvadāšanas izmaksas, tirgus nišu konkurētspēja, kategorijas popularitāte un klientu izturēšanās pret šīs klases produktiem.Jūsu izvēlei jāatbilst lielākajai daļai no šādiem kritērijiem.

Sekojošie pārdošanas un piegādes faktori palīdzēs jums izvēlēties pareizo produktu izvēli:

 • izmaksas ir līdz 35% no jūsu mērķa pārdošanas cenas;
 • mērķa pārdošanas cena no $ 10 līdz $ 50;
 • nav problemātisks kuģniecības sakarā ar vieglu stuff (2-3 lbs. max);
 • ir ieteicams, lai jūsu preces būtu neatsavināmas un viegli piegādājamas;
 • izvairīties no sezonas vai brīvdienām raksturīgiem produktiem, jo ​​tie nesniegs jums visu gadu peļņu;
 • Jūsu produkti būtu jānošķir pēc to kvalitatīvas un unikalitātes.

Papildus visiem iepriekš aprakstītajiem faktoriem, jums ir nepieciešams pārbaudīt, vai vienums ir liels pieprasījums, vai arī neuzskata par labu Amazones pircēju vidū. Tomēr jums jāpārliecinās, ka produktam nav pārāk lielas konkurences, jo tas samazinās jūsu izredzes izcelties no pūļa.

Daži būtiski faktori norāda uz produkta pieprasījuma līmeni Amazon:

 • lielie Amazones pārdevēji vai lielās korporācijas nedrīkst izvēlēties jūsu izvēlētos produktus;
 • Līdzīgi produkti ir Amazones vislabāk pārdotajā kategorijā, kas ir 5000 vai mazāks galvenajā kategorijā;
 • līdzīgu produktu saraksti lietotāju vidū nav populāri;
 • produktu atsauksmju trūkums;
 • mērķa produkta atslēgvārdiem ir vairāk nekā 100 000 ikmēneša meklēšanas vaicājumu.

Savā tirgus izpētes otrajā posmā jums jāpārbauda informācija par saistīto preču produktu lapām. Produktu saraksts var pateikt daudz par produkta kvalitāti un ieguvumiem. Atverot Amazon produktu lapu, pievērsiet uzmanību cenām, piegādes izmaksām, produktu izmēriem, nosūtīšanas svaram un Amazon bestselleru ranga. Īpaša uzmanība jāpievērš vidējai klientu atsauksmēm un zvaigžņu vērtēšanai. Produktu atsauksmju skaits un kvalitāte parāda lietotāja atbildi uz konkrēto vienumu un tā popularitāti.

Kā Amazon Best Sellers var palīdzēt jums izdarīt gudru izvēli?

Amazon Best Seller rank ir saraksts ar TOP 100 pārdod preces visās kategorijās. Šis rangu saraksts var atšķirties katru dienu. Ja jūs izvēlaties vērtīgus priekšmetus, ko pārdosit Amazon, šī sadaļa jums būs interesanti. Šajā lapā jūs varat ieskatīties TOP 100 vislabākos pārdevējus citām kategorijām un apakškategorijām. Šie dati var būt vērtīgi jūsu produktu izpētes procesā.

Pārlūkot Amazones labāko pārdevēju sarakstā, jums jāpievērš uzmanība šādās kategorijās:

 • Jaunie jaunie izlaidumi

Šajā sadaļā redzami populārie un populārie produkti, kas pēdējā laikā ir kļuvuši populāri. Šie dati ir balstīti uz Amazon produktu sarakstu pētniekiem un analītiķiem. Šeit varat sīkāk aplūkot Hot New Releases noteiktās kategorijās un apakškategorijās. Ņemiet vērā, ka šos datus laika gaitā var mainīt.

 • Pārnēsātāji un kratītāji

Šajā kategorijā tiek rādīti priekšmeti, kas ātri pārvietojas uz labāko pārdevēju rangu visās kategorijās. Parasti tas ietver karstas tendences un sezonas pārdošanu. Šie produkti ir vērsti uz īpašu uzmanību, jo tie ir populāri un daudzsološi, taču joprojām nav ļoti konkurētspējīgi. Turklāt šī kategorija var būt noderīga, lai atrastu karsta niša.

 • Visvairāk vēlētos

Šeit jūs visvairāk vēlētos produktus Amazon. Citiem vārdiem sakot, Amazon pircēji tos saglabā savos vēlmju sarakstos. Tas nenorāda uz pirkumiem, taču joprojām parāda klientu vēlmes.

 • Idejas dāvanām

Šeit jūs redzēsiet produktus, ko Amazon pircēji gatavojas iegādāties kā dāvanas. Tas ir labs rādītājs labākajiem pārdevējiem nišas kategorijās daudziem sezonas un brīvdienu produktiem.

Kopējās problēmas ar pārdošanu Amazon

 • Pārdevēji var saņemt savu naudu tikai vairāku nedēļu laikā

Ja jūs pārdodat savus produktus Amazon, jums jāievēro Amazon Pārdevējs vai Vendor Central prasības. Pēc viņu domām, maksājumu var veikt ar tiešo depozītu uz jūsu norēķinu kontu ik pēc 14 dienām. Nav citu maksājumu sistēmu, kuras jūs varat izmantot Amazon. Plānojot savu biznesa stratēģiju, jums jāņem vērā šī problēma. Piemēram, ja jūs izmantojat ieņēmumus no jūsu pārdošanas, lai iegādātos jaunos produktus, kurus varētu pārdot, tas var būt jūsu uzņēmējdarbības šķērslis.

 • Ieejas šķēršļi

Šajās dienās nav tik viegli kļūt par Amazones pārdevēju, kā tas bija pirms tam. Ir daudz pārdevēju, kas pārtrauc Amazones noteikumus un nesniedz peļņu platformai. Tāpēc Amazon kļuva stingrāka, ļaujot tirgotājiem pārdot savus produktus platformā. Pārdevējiem, kuri vēlas pārdot apģērbu, apavus, automobiļu priekšmetus un citus dārgas inventarizācijas veidus, ir jāsaņem apstiprinājums no Amazon.

Jums vajadzētu būt ilgstošai un pozitīvai pārdošanas vēsturei, lai saņemtu pietiekami daudz atsauksmju, lai Amazon varētu ieņemt augstu novērtējumu. SERP. Turklāt ir aizliegts motivēt lietotājus atstāt atsauksmes par jūsu produktiem. Ja Amazon pamana, ka jūsu atsauksmi nav bioloģiski, visas no tām tiks noņemtas, un jūs zaudēsiet savu rangu.

December 22, 2017