Back to Question Center
0

Kā ranžēt Amazon produktu meklēšanu kā liela laika pārdevēju?

1 answers:

Katrs lielā laika tiešsaistes pārdevējs zina, kā rangs Amazon produktu meklēšanā. Lieta ir tāda, ka tur neeksistē kāds cits veids, kā izdzīvot kā aktīvs pārdevējs, ja vien jūs vislabāk neuzlabosit savas produktu pozīcijas meklēšanā, lai pieaugošo to cilvēku skaitu redzētu. Tomēr ņemiet vērā, ka, pastāvīgi mainot A9 meklēšanas ranga algoritmu, Amazones tirgus prasa, lai jūs nepārtraukti pielāgotos jaunai realitātei. Tomēr ir pierādīts veids, kas var palīdzēt jums saprast, kā rast Amazon produktu meklēšanu, lai jūsu piedāvātie priekšmeti tiktu uzskatīti par jūsu mērķa auditorijas lauvas daļu - turu autokeskus ee.Un turpmāk es parādīšu, kā, veicot uzdevumu, vislabāk iespējams.

Kā ranžēt Amazones produktu meklēšanā

Pirms jebkas cits, jums būs jānorāda galvenais potenciāli uzvarošo atslēgvārdu kopums. Lai pabeigtu šo uzdevumu, es iesaku izmantot Google atslēgvārdu plānotāju, kas ir noklusējuma atslēgvārdu izpētes rīks, kas pieejams atklātā pieejamā veidā. Nopietni, ka šis labais vecais tiešsaistes palīgs ir lielisks sākumpunkts, lai jūs varētu sākt analizēt galvenos mērķa atslēgvārdus un ilgtermiņa meklējumu izteicienus. Kad tas ir izdarīts, jums būs nepieciešams precizēt savu milzīgo sarakstu par noteikti īsāku kontrolsarakstu, kurā ir tikai tikai nepārspējami atslēgvārdi. Jā, tas var šķist diezgan grūts un laikietilpīgs uzdevums, bet par laimi ir daudz dažādu rīku, kas īpaši paredzēti dziļai Amazon atslēgvārdu izpētei.

Šeit jūs varat izvēlēties no: Sellics (vislabāk Amazon atslēgvārdu pētniecības pirmajos posmos), Sonar (labi, lai atklātu visus vērtīgos atslēgvārdus, kas nepieciešami, lai jūsu produktu vērtētu), LSI Graph (bezmaksas rīks, ļoti noderīgi, lai saprastu, kā rast Amazon produktu meklēšanu - ar automātiski radītajiem atslēgvārdu ieteikumiem, kas attiecas uz jūsu produktu kategoriju vai atsevišķu preci, kas jums tiek pārdots tur), Moz (sākotnējais meklētājprogrammu optimizācijas pakalpojums, kas paredzēts precīzi mērķtiecīgam saturam optimizācija attiecīgajiem atslēgvārdiem), tēzaurs (jā, nopietni, tas ir viens no viszemāk novērtētajiem atslēgvārdu pētniecības instrumentiem, it īpaši Amazon - tādēļ, kāpēc to neizmantot savas konkurences priekšrocības labā?).

Un šeit ir pārējās lietošanai pierādītās iespējas un praktisks ieteikums, lai Amazon produktu meklēšanā tiktu labi novērtēti, pat ja jūs joprojām esat tikai iesācējs, kurš tiešsaistē veic uzņēmējdarbību, iespējams, pārdodot pirmo reizi:

  • Nevilcinieties piedāvāt atlaides vai dažus patiešām pārsteidzošus piedāvājumus - tas ir patiesi sarežģīts veids, kā uzlabot produkta reklāmguvumus no paša sākuma.
  • Pārliecinieties, vai esat apmierināts ar saviem klientiem (turpiniet uzraudzīt savus zvaigžņu vērtējumus un rīkojumu defektu likmi tur).
  • Saglabāt atbilstošu produktu krājumu pieejamību.
  • Lai gan tas ir diezgan grūti panākt pilnīgu vadāmību, es ļoti iesaku precīzāk pievērst uzmanību jūsu klienta iziešanas vērtībai. Tas ir ļoti svarīgs rādītājs, jo īpaši, ja runa ir par sava produkta rangu novērtēšanu Amazones vienumu meklēšanā.
December 22, 2017