Back to Question Center
0

Kā Amazon var atrast savu produktu - ātri un ērti?

1 answers:

Amazon ir pazīstams kā patiešām populāra tiešsaistes tirgus ar aptuveni 170 miljoniem unikālu apmeklētāju ikmēneša novērtējumu. Tāpēc, ja esat iesācējs pārdevējs un vēlaties uzzināt, kā iegūt savu produktu Amazon - jūs jau esat īstajā vietā. Zemāk es dodos, lai parādītu jums īsu soli pa solim sniegtu norādījumu, lai jūs saprastu, kā ātri iegūt jūsu produktu Amazon - un sākt veidot jums veiksmīgus pārdošanas piedāvājumus uzreiz. Tātad, pievērsīsimies procesa pamatiem - vichy dercos shampoo anti-dandruff ingredients.

Kā saņemt savu produktu, kas uzskaitīti Amazon

Pirms kaut kas cits, ļaujiet man parādīs, kā pārdot Amazon. Lieta ir tāda, ka pārdošanas process šeit var būt tik vienkāršs vai grūts - atkarībā no produktu veida, kategorijas vai daudzuma, ko jūs gatavojaties iestatīt kā mērķi visiem saviem nākotnes pasūtījumiem.Bet šeit ir četri stumbri, lai padarītu lietas daudz vieglāk, vismaz tās, kas saistītas ar to, ka jūsu produkti ātri tiek uzskaitīti Amazon pareizi:

1. Izvēlieties pareizo pārdevēju kategoriju - visbiežāk tas ir ļoti atkarīgs no konkrētā uzņēmējdarbības veida, kuru izmantojat. Būtībā jūs varat sākt pārdot divos dažādos veidos - vai nu kā nelielu individuālu pārdevēju (ņemot vērā to, ka jūsu ikmēneša pārdošanas vidējais rādītājs ir zem 40 vienību mēnesī, vidējā maksa pārdevējam maksās ne vairāk kā 1. 5 dolāri par katru pārdoto vienību) vai sākot no paša sākuma kā profesionālu pārdevēju (ņemot vērā to, ka sagaidāms, ka jūsu ikmēneša pārdošanas apjoms pārsniedz 40 preces, kas tiek pārdotas mēnesī, jūsu ikmēneša maksa sākas ar 40 dolāriem plus atsevišķi darījumu maksājumi).

2. Izveidojiet savu Amazones pārdevēju kontu - tas nozīmē, ka jums vajadzētu saņemt savu mazumtirdzniecības uzņēmumu reģistrēt Amazon, lai beidzot sākt pārdot tur. Lai pabeigtu šo konta iestatīšanas daļu, Amazon jums lūgs aizpildīt šādus datus: uzņēmuma nosaukums, juridiskais nosaukums / adrese, piegādes opcijas, bankas konta informācija, kontaktinformācija (gan Amazon, gan jūsu nākamie klienti).

3. Izveidojiet un aizpildiet savu privāto pārdevēju profilu - tas ir, kad jūs dodaties, lai visi, kas Amazonā iepērkas, iepazītos ar informāciju par to, kas ir jūsu piegādes veikals (pārdevēju apraksta sadaļa, jūsu unikālais logotips kā Amazon pārdevējs, pamata Atgriešanas / atmaksas politikas noteikumi un nosacījumi).

4. Tagad jūs zināt, kā iegūt savu produktu Amazon - ir pienācis laiks sākt pārdot un piegādāt! Protams, šī praktiskā procesa daļa parasti ir vissarežģītākā. Tas nozīmē, ka jums būs trīskāršot meklēšanas optimizācijas centienus un turpināt mācīties, kā vislabāk izmantot jūsu produktu sarakstus. Galu galā, lai tos pārdotu tev gandrīz pašu virzienā.

December 22, 2017