Back to Question Center
0

Kā veiksmīgi pārdot populārus produktus Amazon?

1 answers:

Amazon ir pasaulē lielākā e-komercijas platforma, kurā katru dienu miljoniem lietotāju no visas pasaules apmierina viņu vajadzības. Amazon palīdz tirgotājiem iegūt naudu par neko. Šeit tev nav jāuzsāk vietne vai jāiegulda optimizācijā. Viss, kas jums nepieciešams, ir nodrošināt klientus ar kvalitatīviem produktiem un perfektu klientu atbalstu - goodyear efficientgrip performance 205 55 r16 91h test. Vienīgais, kas jums jāapsver, ir jūsu Amazon produktu sarakstu optimizācija. Amazon var ienest datplūsmu jūsu sarakstam, ja tas ir izstrādāts atbilstoši Amazon prasībām un palīdz lietotājiem izdarīt pirkšanas lēmumu. Ja jūs vēlaties piesaistīt pārveidoto datplūsmu uz jūsu Amazon sarakstā, jums ir nepieciešams iegaumēt vienu pamatnoteikumu - jo vairāk informācijas par saviem produktiem, ko jūs sniedzat, jo lielāka būs Amazon SERP. Amazon satiksme nedaudz atšķiras no Google satiksmes. Lietotājiem, kas meklē dažus produktus Amazon, ir skaidrs nodoms iegādāties kaut ko. Viņi neizpēta Amazon, lai iegūtu kādu informāciju. Labs reklāmguvumu līmenis Amazon Amazon produktu lapā tiek plaši uzskatīts par 15%. Tas ir trīs reizes vairāk nekā citas e-komercijas platformas. To var izskaidrot, iegādājoties Amazones meklēšanas vaicājumus.

Tomēr pašlaik nepietiek, lai izveidotu savu uzņēmējdarbību Amazon. Lai maksimāli izmantotu datplūsmu, jums jāpārliecinās, vai produktu saraksts ir pilnīgi optimizēts, kā arī jūsu mārketinga kampaņa darbojas jūsu labā. Šajā rakstā mēs apspriedīsim viskonkurētspējīgākos elementus, kā palielināt reklāmguvumus jūsu Amazones sarakstā.

Nosaukuma nosaukums ir viens no galvenajiem aspektiem, kas ietekmē lietotāju tiesnesi

Veidojot Amazon sarakstu, jums jāpievērš īpaša uzmanība produktu nosaukumiem tas ir pirmais, ko vidējais lietotājs var redzēt, veicot produktu izpēti Amazon. Vispārīgi runājot, virsraksts norāda cilvēkiem, kas ir jūsu produkts.

Ja iepriekš esat izpētījis populāros Amazones produktus, jums vajadzētu pamanīt, ka lielākajai daļai no tām ir garās un aprakstošās virsraksti, kas satur visas būtiskās produkta īpašības un detaļas..Jums ir ne vairāk par 250 rakstzīmēm, lai ievietotu kādu būtisku informāciju par jūsu produktu un mērķauditoriju. Būtiski elementi, kas, protams, būtu jāiekļauj jūsu virsrakstā, ir firmas nosaukums, paša produkta nosaukums un visas atšķirīgās pazīmes, piemēram, krāsa, izmērs vai izmantošana.

Ir svarīgi, lai jūsu virsraksts tiktu pārslogots ar atslēgvārdiem, jo ​​tas nebūs lasāma un izskatīsies surogātpasts. Labi pārveidotā virsraksta ideāls variants ir lasāms, aizraujošs, aprakstošs virsraksts, kas pastāsta lietotājiem par to, kāds ir jūsu produkts tūlīt.

Attēlu kā emocionālu atpazīšanas rīku Amazon

Vēl viens būtisks aspekts Amazon parametri lapas optimizācija ir daudz attēlu. Attēli var mudināt pircējus noklikšķināt uz jūsu saraksta vai turpināt ritināšanu. Lielākā daļa lietotāju baidās veikt pirkumus tiešsaistē, jo viņi nevar personīgi novērtēt pasūtīto produktu kvalitāti. Tomēr iepirkšanās tiešsaistē sniedz daudzas citas priekšrocības, piemēram, konkurētspējīgu cenu, laika taupīšanu un iepirkšanās ērtības. Lai saviem potenciālajiem klientiem nodrošinātu vislabāko iepirkšanās pieredzi, jums ir jābūt augstas kvalitātes un profesionāli noformētām jūsu produktu fotogrāfijām. Viņiem vajadzētu būt iespējai novērot produktus, kurus jūs pārdodat no dažādiem leņķiem.

Amazon pieprasa pēc savas produktu attēlu noteikumus, saskaņā ar kuriem jūsu attēlu jāiekļauj tikai produktu jūs pārdodat, uz balta fona, bez jebkādiem papildu elementiem tā. Galvenajiem attēliem nedrīkst būt piederumi, kas nav iekļauti pirkumā, kā arī visi reklāmas saukļi un nozīmītes, piemēram, "izgatavots ASV" un citi. Turklāt Amazon pieprasa, lai šis attēls būtu vismaz 1 000 pikseļi uz 1 000 pikseļiem, lai izmantotu to tālummaiņas funkciju. Tātad, ja tas ir iespējams, varat pievienot vēl lielāku izšķirtspēju, lai pievienotu detalizētību.

Kā padarīt jūsu Amazon produktus populārus?

  • Aizzīmes punkti

Šos pircējus, kuriem nav pārliecības par jūsu nosaukumu un tēlu, var piesaistīt aizzīmju punkti. Jums ir piecas vietas Amazon aizzīmju punktiem, kur jums jāuzrāda produkta priekšrocības un īpašības. Lai palielinātu savu lodi, jūs varat izmantot īsu punktu no diviem līdz četriem teikumiem..Šeit jūs varat atrisināt visas bieži sastopamās problēmas, kuru dēļ kāds nevar nopirkt. Piemēram, ja jūsu atsauksmēs esat pamanījis dažas sūdzības, atjauniniet savas aizzīmes, lai to apstiprinātu. Uzsveriet pirmos trīs aizzīmes punktus, jo tie piesaista lietotāju uzmanību un palīdz viņiem izdarīt pirkšanas lēmumu.

  • Apraksts

Vēl viena joma, kurā jūs varat paaugstināt savu Amazon produktu popularitāti, ir apraksts. Jūsu pēdējā iespēja kļūt par meklētāju jūsu maksājumu klientam. Amazon lietotāji bieži apskata produktu aprakstus, jo tie sniedz detalizētu informāciju par produktu, ko viņi gatavojas iegādāties. Tieši tāpēc jums ir jāpārliecinās, ka jūsu produkta apraksts ir interesants lasīt, aprakstošs un noderīgs. Šeit varat izmantot vienkāršu HTML marķējumu, lai izceltu konkrētus vārdus vai frāzes un padarītu jūsu paskaidrojumu vieglāk lasāmu. Amazon piedāvā produkta aprakstā izmantot līdz 2 000 rakstzīmju. Ir ieteicams izmantot visas rakstzīmes, lai pārliecinātu lietotāju iegādāties jūsu produktu.

  • Atsauksmes

Jūsu klientu atsauksmēm ir liela ietekme uz jūsu lapas līmeni un tai jābūt vienam no jūsu vislabākajiem mārketinga apsvērumiem. Tie pozitīvi ietekmē jūsu produktu sarakstu izvietošanu, izmantojot vidējo zvaigžņu vērtējumu, kas parādās blakus produktam meklēšanas rezultātos un produkta informācijas lapas augšdaļā. Ja jūsu vidējais zvaigžņu vērtējums ir lielāks par 4, jums ir visas iespējas kļūt par vienu no populārākajiem Amazon produktiem.

Vispopulārāko atsauksmju sadaļa atrodas Amazon lapas kreisajā pusē un ir aprakstīta teritorija, kurā visbiežāk tiek vērtēti produkti, par kuriem ir "jā". Jūs nevarat diktēt uz Amazon, kuras pārskati parādās šajā sadaļā un kas nav. Tomēr, jo šajā sadaļā ir redzami vairāk 4 un 5 zvaigžņu atsauksmju, jo augstāks būs jūsu reklāmguvumu līmenis un pārdošana.

Pēdējā vieta, kur atsauksmes var ietekmēt ierakstu, ir sadaļa "jaunākās klientu atsauksmes". Šajā sadaļā ir ietvertas jaunākās atsauksmes, un to nevar ietekmēt jebkura veida balsis. Ja visas jūsu iepriekšējās klientu atsauksmes ir labas, Amazon meklēšana, visticamāk, pieņems jūsu zīmolu kā uzticamu un kļūs par jūsu klientiem.

Tieši tāpēc, lai maksimizētu jūsu izredzes veiksmīgi veikt mazumtirdzniecību Amazon; jums ir jāpievērš liela uzmanība jūsu atsauksmēm un jāmēģina būt noderīgam saviem klientiem.

December 14, 2017