Back to Question Center
0

Semalta eksperts definē vislabākos nokasīšanas vietnes

1 answers:

Web skrāpēšana ir labvēlīga procedūra gan tīmeklī meklētājiem, gan uzņēmumiem, kas mēģina lai atrastu lielāko daļu informācijas tiešsaistē no dažādām tīmekļa vietnēm. Sekojošās ir 7 lielākās vietnes, kurās interneta meklētājiem tiek piedāvāti neticami pārmeklēšanas rīki.

1. Octoparse

Tā ir ļoti efektīva skrāpēšanas platforma, kur tā lietotāji var iegūt visus nepieciešamos datus no dažādām tīmekļa vietnēm. Tas izmanto vienkāršu platformu ar vairākām iespējām - nankang pronounceation. Piemēram, tas piedāvā arī ļoti vienkāršus rīkus iesācējiem, kas nezina, kā pārvietoties pa vietni.

2. Skrāpis

Tas ir vienkāršs tīmekļa skrāpis instruments, kas tīmekļa meklētājiem piedāvā vairākas ekstrakcijas iespējas. Rezultātā viņi var veikt lieliskus tiešsaistes pētījumus, lai ātri atrastos un glabātu tos datus, kuriem tie ir vajadzīgi. Skrāpis ir bezmaksas tīmekļa ekstrakcijas rīks , kas lietotājiem dod iespēju automātiski ģenerēt mazākus XPathus.

3. ParseHube

Šī ir vēl viena lieliska Web skrāpšanas platforma, kas lietotājiem piedāvā lieliskas iespējas. Piemēram, tā galvenokārt atbalsta tīmekļa lapas, kurās izmanto Ajax un JavaScript tehnoloģijas. ParseHube izmanto uzlabotas metodes, lai atrastu un analizētu dokumentus. Šis pieteikums atbalsta tādas sistēmas kā Linux un Windows. Visual Scraper Tas ir vienkāršs tīmekļa ekstrakcijas komplekts, kas piedāvā vienkāršu un skaidru interfeisu..Tās lietotāji var viegli atrast vajadzīgos reāllaika datus no dažādām tīmekļa vietnēm visā tīmeklī. Turklāt tā nodrošina saviem lietotājiem iespēju ieplānot, ka viņu projekts tiek izpildīts noteiktā laika posmā vienā dienā. Tas piedāvā arī datu piegādes pakalpojumus.

4. Webhose.io

Webhose.io ir indeksēšanas komplekts, kurā tā lietotāji var apkopot visus svarīgos datus, piemēram, sarakstus ar produktiem, kontaktinformāciju, cenām un daudz ko citu. atsevišķi formāti savā datorā. Turklāt tas piedāvā viņiem iespēju iegūt dažus atslēgvārdus no vairākiem tiešsaistes satura vairākās valodās, izmantojot noteiktus filtrus.

5. Import.io

Tīmekļa meklētāji var viegli izmantot šo tīmekļa ekstrakcijas platformu, neizmantojot nekādus kodus. Patiesībā viņi var izveidot savas datu kopas. Piemēram, viņi var meklēt, lai atrastu nepieciešamo informāciju no vairākām tīmekļa lapām, un pēc tam viņi var tos saglabāt datnēs esošajos datos. Cilvēki var nokasīt vairākas tīmekļa lapas un iegūt rezultātus tikai pēc dažām minūtēm.

6. Content Grabber

Tas dod saviem lietotājiem lieliskus tīmekļa ekstrakcijas rīkus. Rezultātā daudzu uzņēmumu kabīne apkopo datus no dažādām ļoti dinamiskām tīmekļa lapām, izmantojot savus aģentus, lai apkopotu visu nepieciešamo saturu. Tādā veidā viņi var analizēt visu informāciju, lai pārvarētu savus konkurentus un uzlabotu uzņēmuma sniegumu. Pēc tam lietotāji var saglabāt visus datus savā datorā dažādos datu bāzu formātos. Lietotāji var iegūt visus savāktos datus pēc izvēles.

7. UiPath

Tā ir automatizēta Web skrāpējumu programmatūra, kas lietotājiem nodrošina lielisku automatizācijas izstrādes vidi. Tīmekļa meklētāji var instalēt šo programmu ar ātru un vienkāršu robotu darbplūsmas konfigurāciju. Izcilākie UiPath rīki ir paplašināmi un atvērti, ļaujot tīmekļa meklētājiem automatizēt vairākus procesus un saglabāt tos mapēs. Turklāt robusta bibliotēka padara automatizāciju par efektīvu pieredzi tīmekļa meklētājiem.

December 14, 2017