Back to Question Center
0

Kas ir Web nokasīšana? Semalta eksperts paskaidro

1 answers:

Tīmekļa tīrīšana ir citu datu ieguves process no citām vietnēm. Tas ir kā tīmekļa izpēte, un atrastos datus var automātiski saglabāt vietējā datora failā. Šodien cilvēki var tikai saglabāt visus savāktos datus savā datorā, tikai noklikšķinot uz pogas. Dažādu iemeslu dēļ, piemēram, vārdu vai produktu saraksti, daudzi uzņēmumi, kā arī privātpersonas, izmanto šāda veida metodi. Bet viņiem ir jābūt uzmanīgiem, lai tos nepublicētu vai pārdotu tālāk, jo tas nav likumīgs akts.Tīmekļu nobloķēšanas piemēri

Šodien daudzi menedžeri cenšas atrast numuru par lietderīgām lietām internetā. Piemēram, izmantojot tīrīšanas tīklu, pārdošanas menedžeris var atrast noderīgus potenciālos klientus, lai veiktu darbu. Tā ir ļoti efektīva metode. Tā vietā, lai mēģinātu kopēt visus datus, piemēram, nosaukumu sarakstus un kontaktinformāciju, vadītāji un komandas līderi var izmantot tīmekļa nokasīšanas robotu, lai savāktu visus nepieciešamos datus savā datorā. Viņi pat var apkopot dažus URL, kas var palīdzēt viņiem atrast konkrētu informāciju..

Finanšu nozare un Web tīrīšana

Fintech Industries daudz izmanto tīmekļa nokasīšanu, lai atrastu visu nepieciešamo informāciju, kas tām vajadzīga. Izmantojot tīmekļa mikroshēmu, finanšu iestāde mēģina gūt lielāku peļņu bez jebkādiem riskiem, un vienīgais veids, kā to izdarīt, ir uzzināt vairāk par citiem, kas cenšas to darīt vienādi. Jo vairāk datu, ko apkopo finanšu iestāde, jo būs izdevīgāk. Viens no visveiksmīgākajiem uzņēmējdarbības veidiem, kas cenšas gūt peļņu, ir abonēt pakalpojumus ar Bloomberg, piekļūt visiem pamatdatiem un būt labākiem par saviem konkurentiem. Tas galvenokārt ir iemesls, kāpēc daudzi lielie uzņēmumi paļaujas uz tīmekļa skrāpēšanu; viņi meklē labākos datus, lai mazinātu kļūdas un spētu maksimāli palielināt savu peļņu.

Web tīrīšana ļauj cilvēkiem veikt pētījumus kopumā

Tīklu sagriešana var palīdzēt daudziem citiem cilvēkiem, piemēram, pētniekiem vai iestādēm, piemēram, universitātēm un valdībām, veikt pētījumus un apkopot visus nepieciešamos datus nepieciešamība. Piemēram, daudzi zinātnieki var atrast patiešām lielisku informāciju, lai veiktu "stingru" lietu izmeklēšanai.

Kā cilvēki var sākt darbu ar tīmekļa kopēšanu?

Dažādu datu vākšana no vietnēm var būt grūts uzdevums. Cilvēkiem, kuri vienkārši sāk darbu ar internetu, ir jāizmanto efektīva tīmekļa nokopēšanas lietojumprogramma, piemēram, Dexi.io. Šis pārlūkprogrammas rīks dod saviem lietotājiem iespēju apkopot visus nepieciešamos datus reāllaikā, kā arī dod viņiem iespēju saglabāt savākto informāciju tieši Box.net un Google diskā.

Web nokasīšana ir ļoti efektīvs un vienkāršs rīks. Tas dod cilvēkiem iespēju iegūt visus nepieciešamos datus bez laika Source .

December 7, 2017