Back to Question Center
0

Bezmaksas attēlu skrāpis - Semalt konsultācijas

1 answers:

Jūs, iespējams, jau esat saskāries ar vairākiem tiešsaistes instrumentiem attēlu noņemšanai bet viens no vienkāršākajiem instrumentiem, kas jāizmanto šim nolūkam, ir Saveallimages. Vissvarīgākais iemesls, kādēļ jums vajadzētu izmantot šo rīku, ir tas, ka tai nav nepieciešamas nekādas programmēšanas iemaņas. Un turklāt tas ir pilnīgi bez maksas!

Veids, kā tas darbojas:

Jums nav klikšķināt uz attēliem viens pēc otra, jo tā ir tradicionāla un laika izšķērdēšanas metode. Jums tikai jāievada URL vai saite uz vietni, kuru attēlus jūs vēlaties sadrupināt, izmantojot norādīto veidni. Pēc tam noklikšķiniet uz kādas no tālāk norādītajām pogām. Rīks saglabā visus nepieciešamos attēlus zip failos.

Zem četrām pogām ir dažādi taupīšanas režīmi. Jums ir nepieciešams tikai noklikšķināt uz visatbilstošākās iespējas. Pogas ir ikdienas, pilnas, lapošanas un agresīvas attēlu saglabāšanas režīmi.

  • Ikdienas: Šis režīms saglabā visus galvenos attēlus pašreizējā lapā.
  • Pilns: Šis režīms ir paredzēts attēlu saglabāšanai no sīktēliem pašreizējā lapā.
  • Paginēšana: Šis režīms ir tas, lai saglabātu attēlus tīmekļa lappusē, kurai ir lapas. Tomēr jums vajadzētu saprast, ka šis režīms aizņem salīdzinoši ilgāku laiku.
  • Agresīva: Šis režīms saglabā pēc iespējas vairāk attēlu pašreizējā lapā un saistītajās lapās.

Lai izmantotu šo bezmaksas rīku, jums jāreģistrējas uz saveallimages.com..Ir divu veidu dalības veidi. Jūs varat kļūt par bezmaksas dalībnieku vai piemaksu dalībnieku. Patiesībā ir ieteicams kļūt par brīvu dalībnieku, lai izmēģinātu šo rīku, pirms tiek atjaunināta jūsu dalība.

Kā bezmaksas loceklis, jūs varat tikai nokasīt 25 attēlus pēc pieprasījuma. Turklāt attēli tiks saglabāti ar ierobežotām funkcijām. Otrkārt, attēli tiks saglabāti ar dažiem ūdenszīmēm un reklāmām.

No otras puses, kā piemaksu dalībnieks, jūs varat nokasīt līdz 1500 attēliem pēc pieprasījuma. Attēliem nebūs ūdenszīmju funkciju un reklāmu nav. Turklāt tikai prēmiju dalībnieki var izmantot gan pagaidu, gan agresīvus saglabāšanas režīmus. Jūs varat kļūt par premium locekli tikai par 3 $ mēnesī.

Šis rīks labi darbojas dažādās pārlūkprogrammās. Tā atbalsta Opera, Safari, Internet Explorer, Edge, Firefox un Google Chrome. Bez tam, tas darbojas Android, Windows un IOS. Jūs varat to iegūt pakalpojumā Google Play.

Tas saglabā attēlus ar minimālo platumu 150 pikseļi un minimālo augstumu 150 pikseļi. Tāpat kā visas lietotnes, tā tiek regulāri atjaunināta ar vairākām funkcijām.

Īsi sakot, funkcijas, kas padara "Saglabājiet visus attēlus" labāku pielietojumu nekā lielākā daļa tīmekļa skreperu, ir:

• To ir ļoti viegli saprast un lietot;

• Tā kā visi attēli tiek saglabāti vienā lapā, tas saglabā daudz laika;

• Pat neprogrammētāji to var izmantot, jo tam nav nepieciešamas zināšanas par programmēšanu;

• Jums nav nepieciešams lejupielādēt un instalēt jebkuru pieteikumu;

• Tā atbalsta visas pārlūkprogrammas un mobilās platformas;

• Vissvarīgākais, tas ir pilnīgi bez maksas, izņemot gadījumus, ja vēlaties atjaunot savu dalību Source .

December 7, 2017