Back to Question Center
0

Semalt apskats: attēlu noņemšana no tīmekļa vietnēm

1 answers:

Šodien tīmeklis ir tiešām milzīgs, un tas ir ļoti pieejams ikvienam . Cilvēki var kopēt un atkārtoti publicēt jebkuru fotoattēlu, kas viņiem patīk ļoti viegli. Bet pirms to izdarīšanas viņiem jādomā par autortiesību īpašumtiesībām.

Daudziem cilvēkiem patīk atrast tiešsaistē lieliskus attēlus. Tas ir vienkārši, un viņi var iegūt visu, ko vēlas, tikai sērfošanu internetā. Viens no parastajiem veidiem ir nokasīt attēlus no dažādām vietnēm. Bet pirms fotoattēla kopēšanas viņiem jādomā par darbības likumību. Piemēram, viņiem jāņem vērā, ka kāds var uzņemt šos attēlus, un viņiem ir jāpieprasa atļauja.

Attēla skrāpēšana: populārs "rīks" ražas novākšanai

Attēlu noņemšana ir lielu attēlu daudzuma lejupielāde no noteiktā avota tīmeklī. Tas ir ērts rīks cilvēkiem, kuri cenšas atrast atbilstošus attēlus, kas pavada viņu rakstus vai viņu firmas. Bet no kurienes visas šīs fotogrāfijas nāk no? Pastāv virkne tiešsaistes platformu, kas apmeklētājiem piedāvā esošu attēlu datubāzi. Bet, ja viņi neatrod vispiemērotāko attēlu, viņi parasti izmanto Google, lai viņiem iegūtu pievilcīgākus fotoattēlus. Tā rezultātā attēlu sagrābšana, šķiet, ir viņiem vienīgais risinājums.

Vai attēlu skrāpšana ir likumīga?

Šodien daudzi uzņēmumi, kā arī privātpersonas, atrod visus nepieciešamos attēlus savam darbam un ziņām internetā. Taču cilvēkiem ir jāapzinās, ka lielapjoma attēlu noņemšana var nebūt likumīga. Vissvarīgākais cilvēkiem, kuri lūžņos attēlus, ir jābūt uzmanīgiem par to attēlu daudzumu, kurus tie atlaiž. Ir svarīgi atrast pareizo attēlu, ievietot to dažādās tiešsaistes plašsaziņas līdzekļu platformās, piemēram, Facebook vai Twitter. Daudzi cilvēki vēlas iegūt lasītāju uzmanot, ievietojot pārsteidzošas fotogrāfijas, lai pievienotu to saturu.

Fotoattēlu taisnīga izmantošana

Ja vēlaties, jūs vienmēr varat izmantot fotogrāfijas, kuras esat pieņēmis pats. Pretējā gadījumā jums ir jāatrod fotogrāfija tiešsaistē. Ir daudzi tiešsaistes avoti, kuros cilvēki var nofotografēt attēlus. Pat ja cilvēki var brīvi noņemt visus attēlus, kas viņiem patīk, dažos gadījumos viņiem ir jāpieprasa atļauja. Ja īpašnieks nepiekrīt, labāk ir mēģināt atrast citus līdzīgus attēlus no citiem resursiem. Daudzi vietņu īpašnieki ir gatavi Piedāvājiet savus attēlus bez maksas. Lai izvairītos no jebkādām tiesiskām sekām, cilvēkiem ir jāņem vērā dažas lietas. Piemēram, viņiem nevajadzētu kopēt bildes no slaveniem cilvēkiem, kas nodarbojas ar privāto darbību.

Daudzi fotogrāfi un mākslinieki ievieto savus attēlus tiešsaistē, lai tos pārdotu. Cilvēkam var rasties vilinājums kopēt attēlu un to mainīt, taču tas nav juridisks risinājums. Viņiem jāatceras, ka autortiesību likums visām autortiesību īpašnieka tiesībām piešķir attēlus. Tas nozīmē, ka īpašnieks ir vienīgā persona, kas izlemj, kur darbs tiks publicēts, un kurš gatavojas izmantot savus attēlus.

Lai gan kopēšana no tīmekļa vietnēm var būt viegls uzdevums ražas novācējiem, viņiem ir jābūt uzmanīgiem. Piemēram, viņi nedrīkst kopēt citu cilvēku attēlus un ievērot autortiesību likumu. Ja viņi to dara, attēlu skrāpēšana var būt lielisks un vērtīgs rīks viņiem un viņu biznesam Source .

December 6, 2017